V piatok si dám EEE PC only deň

Tak som si dnes povedal, že piatok si dám taký menší EEE PC only deň. Bude to taký malý experiment, aby som vedel napísať bližší pohľad na tento mini notebook, a dôkladnejšie ho otestovať. Sám som celkom zvedavý ako to dopadne. Inak bolo celkom zaujímavé pozorovať reakcie na tento mini notebook u nás v rodine. Páčil sa jednak ujovi, ako aj bratrancovým malým dcéram. Či dokonca obom babičkám, čo je už čo povedať. Babičky sú totiž ešte stará škola, a na techniku väčšinou dosť frflú v štýle, a na čo ti to je a tak. V tomto bol úžasný náš dedko, ktorý niečo po svojej osemdesiatke k úžasu celej rodiny vyhodil písací stroj do koša a začal pracovať s Wordom. Pri ASUS EEE PC zrejme zafungovalo staré známe, čo je malé to je pekné. Nuž tak som zvedavý, ako dopadne ASUS only deň. Držte palce a tešte sa na review.

8 názorov na “V piatok si dám EEE PC only deň

 1. Presne tak, exot. Ako vraví Braňo, aj tento 10-palec má super klávesnicu. Je to skôr výsada väčších netbookov, kde je priestor na jej pomerne slušné rozmery.

  Miro, ja si dnes neviem predstaviť, žeby som mal niekde v škole, alebo hocikde, mat na kolenách položený ten ťažký, 15-palcový notebook, ktorý treba držať oboma rukami a nemotorne s ním zaobchádzať 🙂

 2. Nuž ale ani ten ASUS na tom nie je vôbec zle. Na tej klávesnici sa mi píše dobre. Aj tento komentár datlujem na nej.

 3. To by bol dobry reklamny spot – Asus EEE PC – maly notebook vhodny aj pre babicky a deduskov!

 4. Ja som mal možnosť niekoľko dní pracovať s Acer Aspire One a musím povedať, že tie netbook-y majú niečo do seba. Moja najhoršia skúsenosť je s písaním. Tie malé klávesy nie sú stvorené pre moje prsty 🙂
  Zo začiatku si na ten netbook budeš zvykať, no potom je to pohoda. Tiež uvažujem nad tým, že si jeden zaobstarám.

  • No ja som si na písanie na mojom Lenovo Ideapad zvykol a píšem na ňom bleskovo aj s diakritikou. Dokonca niekedy lepšie ako na klávesnici 15" notebooku. No len ja som krpec 🙂 a mám malé ruky, tak mám aj výhodu.

   • No a presne toto bolo ospevovane na tom Ideapade – ze je sice maly, ma aj malu klavesnicu, ale je spravena tak, ze sa na nej da plhonodnotne pisat (v porovnani s ostatnymi znackami, hlavne v tomto je vyhoda toho Lenova)

 5. No veď netbook je vlastne taký malý písací stroj. Ja sa nečuduje, že sa im to páči. Používať netbook je proste super vec. Mnohé veci si dnes neviem predstaviť na veľkom notebooku a nie to na desktope.

Nie je možné pridávať komentáre.