USB stereo slúchadlá z usbfever.com

Pred istým časom som z eshopu usbfever.com obdržal na recenziu jedny stereo slúchadlá. Avšak akosi som sa stále nemal k napísaniu postu. A tak teda plním svoj rest, a prinášam vám recenziu týchto slúchadiel.

Slúchadlá prišli v klasickom plastikovom priehľadnom balení, ktoré sa dalo výnimočne celkom dobre otvoriť, a vôbec s ním nebolo nutné zápasiť. Trochu ma prekvapili súchadlá sami o sebe. Keďže s fotografií na shope nebolo celkom jednoznačné o aké slúchadlá ide. Zaskočila ma preto USB koncovka. A ešte viac absencia akéhokoľvek CD s ovladačmi. Ako sa však ukázalo neskôr CD vôbec nebolo na spojazdnenie potrebné. Windows XP a aj Windows Vista si slúchadlá rozpoznali a nainštalovali.

DSC00510 DSC00511

Zaujímavo je riešené aj ovládanie hlasitosti a zapínanie a vypínanie slúchadiel. Nie ani tak umiestnením uprostred USB kábla, ako skôr počtom ovládacích prvkov. Nachádza sa tu jednak tlačidlo na zapnutie a vypnutie slúchadiel, ďalej tlačidlo mute na vypnutie mikrofónu, no a samozrejme klasický volume potenciometer.

Tu sa musím vyjadriť k dvom mínusom slúchadiel. Teda aspoň mne ako mínus pripadali. Jednak je to trocha krátky a hlavne totálne neohybný mikrofón. A podruhé sú trocha malé aj samotné slúchadlá. Teda neviem možno je to len môj prípad, ale akosi zvláštne mi sedeli na ušiach. A čo zvuk ?

DSC00513 DSC00514

Nuž zvukové prevedenie ma celkom prekvapilo. Keďže recenziu píšem ako zákazník a nie ako audiofil, nebudem tu operovať s ohmami a neviem čím všetkým. Môj subjektívny pocit s posluchu je však veľmi dobrý. Basy znejú skutočne ako basy, a aj výšky sú celkom fajn. AJ zvuk v hrách je dynamický a živý. Tu nemám veľmi čo vytknúť.

Čo dodať na záver?

Tieto USB slúchadlá sú celkom veľkým prekvapením čo sa týka zvuku. Ako som však spomenul vyššie, Mohli dotiahnuť spracovanie mikrofónu a priestor pre reproduktory mohol byť trocha väčší. Ale aj tak sa jedná o celkom kvalitný produkt.

Slúchadlá kúpite na USBfever.com

Cena 34,99 dolarov

6 názorov na “USB stereo slúchadlá z usbfever.com

  1. ad koss porta pro,
    pocul som nazor ze tie nove, CN made uz nie su to co byvali tie stare,
    zvukovo, vydrzov
    mozno JPP, mozno fakt

Nie je možné pridávať komentáre.