USB mini chladnička od BrandoWorkshop

Dnes mi poštou prišla druhá očakávaná zásielka od BrandoWorkshop. Konkrétne sa jedná o USB mini chladničku. Takže ďakujem spoločnosti Brando za skvelú spoluprácu a my sa môžeme vrhnúť na recenziu tohto zázraku.

DVC00618

Dizajn a ako to chladí

Chladnička je celkom pekne dizajnovo prevedená. Celkom vo mne evokovala spomienky na staré chladničky oblých tvarov, ktoré boli v minulosti aj u nás. Na spodnej časti chladničky sa nachádza vetrací mechanizmus. V chladničke samotnej potom chladiaca platňa a svetlo tak ako v skutočných chladničkách. V tomto prípade sa jedná o celkom príjemnú diódu. Veľkosť je štandardizovaná na klasickú plechovku CoCa Coly. Takže svojho obľúbeného RedBulla v tejto chladničke bohužiaľ nevychladíte. Inak na to ako je tá chladnička malá, tak je jej chladiaci systém celkom výkonný. Teplotu nápoja dokáže udržať na príjemných ôsmych stupňoch celzia a systém sa na túto teplotu dostane už behom 5 minút. A poviem vám, že takto vychladená Cola je celkom fajn.

DVC00621 DVC00622

DVC00623 DVC00620

Záver

Ak máte radi rôzne Gadgets a dostatok USB portov, tak je táto chladnička celkom užitočný a aj dizajnovo podarený doplnok. Tak isto to môže byť celkom fajn doplnok niekde do kancelárie. Chladničku dostanete kúpiť v BrandoWorkshop za 33 dolárov, čo je asi 792 korún.

5z5

ProduktLink

4 názory na “USB mini chladnička od BrandoWorkshop

  1. ja by som to skusil ale jak to napojim z usb ked peltier s napajanim 5V ma velky odber. takisto aj 3V ??

  2. no v podstate tam je jeden peltieruv clanek, na nej prilepenej pasiv, to zabaleny do pekny krabicky a ohodnoceny na 800Kč 🙂 da se to zrobit doma za nejaky dve stovky 😛

Nie je možné pridávať komentáre.