USB CD/DVD Destroyer od USBGeek – recenzia

Včera som dostal od mojich priateľov v USBGeek na recenziu jedno celkom zaujímavé zariadenie. Priznám sa, že mi chvíľu trvalo než som prišiel na spôsob ako sa k tomuto zariadeniu postaviť pri recenzii. Niektoré USB hračky sú totiž naozaj prinajmenšom zvláštne. Dovoľte teda aby som Vám predstavil USB CD/DVD destroyer.

DVC00752

Tento likvidátor CD/DVD prišiel zabalený v klasickom plastovom obale. Našťastie som však na jeho otvorenie nemusel použiť silu a išlo to celkom jednoducho. A čo na mňa vypadlo po otvorení obalu ? Okrem samotného zariadenia sa v obale nachádzal samozrejme aj USB kábel, ktorý bol zabalený v elegantnom koženkovom puzdre. Nuž a ako toto zvláštne zariadenie vlastne funguje ?

Na vrchnej strane zariadenia sa nachádza tlačidlo, ktorým sa zariadenie spúšťa. Na základni sa nachádzajú akési miniatúrne nožíky. CD/DVD sa do zariadenia vloží tak aby bolo popísanou stranou nahor. Po vložení CD/DVD stlačíte veľké červené tlačidlo. Motorček zariadenie roztočí a garantujem vám, že nožíky vytvoria na CD/DVD také škrabance, že médium už neprečíta ani jedna mechanika.

DVC00753 DVC00754

Čo dodať na záver? Nuž CD/DVD destroyer je určite celkom zaujímavé zariadenie a dôkaz, že ľudskej fantázii sa skutočne medze nekladú. Aké je jeho využitie ? Napríklad ho možno využiť v kanceláriach, kde sa pracuje z dôvernými dátami a občas je potrebné zabezpečiť, aby sa dáta nedostali na svetlo božie. Aj keď neviem či nie je efektívnejší spôsob médium rozlámať. Prípadne použiť kombináciu toto zariadenie plus rozlámané médium. Ale určite si toto zariadenie už len za originalitu zaslúži hodnotenie 5/5

Skóre 5/5

Cena $27/648 Sk

ProduktLink

3 názory na “USB CD/DVD Destroyer od USBGeek – recenzia

  1. a co takto supnut cd/dvd do mikrovlnky na 3 sekundy (aj 2 budu stacit). cd sa znici do tej miery, ze sa rozdeli na dve vrstvy – plasticke kotuce (tie su tak makke, ze ich mozete zrolovat) a datova medzivrstva je kompletne specena.

Nie je možné pridávať komentáre.