USB autonabíjačka (Dvojportová)

Pred časom som od USBFever.com obdržal celkom zaujímavú vec. Dlho som však nevedel ako mám o tom napísať, ale až dnes ma ako sa povie kopla múza. Nuž a o čo sa jedná. Jedná sa o veľmi šikovnú nabíjačku pre USB zariadenia do vášho automobilu.

DSC05719 DSC05720

Dnes je mnoho zariadení, ktoré sa dajú dobíjať cez USB a mnoho z nich so sebou vláčime v aute a ani si to možno neuvedomujeme. Zoberme si napríklad niektoré MP3 prehrávače, prípadne PDA zariadenia. Nuž a ak sme na dlhšej ceste či už na dovolenku alebo pracovne, príde takéto zariadenie viac než vhod.

DSC05722 DSC05723

Nuž a ako to funguje ? Veľmi jednoducho. Na jednom konci zariadenia sa nachádzajú dva USB konektory a dve LED diódy. Ktoré detekujú, či sa zariadenie nabíja alebo nie. Druhý koniec sa zasunie do zapaľovača automobilu, a zariadenie sa začne nabíjať. Takže ako vidno zariadenie je to veľmi jednoduché, avšak praktické. Nie som síce šofér, ale už za riešenie si táto nabíjačka zaslúži 4 z 5.

Kompatibilita

– Mobil
– Pocket PC
– iPod 5tej Gen (Video)
– iPod 4tej Gen (Photo)
– iPod 3tej Gen
– Palm ..

4z5

Cena 11,99 Dolárov/ 288 Skk

ProduktLink

1 názor na “USB autonabíjačka (Dvojportová)

  1. jj tiez mam nieco podobne…stalo to 95,-Sk a vylozene pisal obal ze je to pre iPod…..ale ked to dam do auta tak ani tuk. Mobil to nabija ale na odber iPoda sa nechyta…

Nie je možné pridávať komentáre.