Umrelo mi DIGI ?

Tak sa mi zdá, že nám doma práve dal výpoveď DIGI TV box. Čo sa vlastne stalo ? V podstate ani nič. Sadol som si za stôl a reku idem sa pozrieť čo nové na TA3, keď tu zrazu ma privítala len modrá obrazovka TV, a  to bolo všetko. Pozriem sa lepšie a milý DIG TV box je zrazu off. Povedal som si ok žiadna tragédia zapnem ho. Lenže box nereagoval ani na ovládač a ani na stlačenie tlačítka. Proste ništ. Odmieta akúkoľvek komunikáciu so mnou. A to som sa tešil, že si pozriem správy. Vážne netuším čo sa mu mohlo stať.  Len dúfam, že to nebude nič vážne a modlím sa len za nejaký zblbnutý kontakt, ktorý snáď ešte naskočí, alebo žeby nie ? Nuž som zvedavý. Lebo prechádzať k inému poskytovateľovi, tak to bude celkom haluška, keďže DIGI má tuším viazanosť.

6 názorov na “Umrelo mi DIGI ?

  1. to nie je nič nové, skrinky zvyknú „zamŕzať“… vytiahni kábel z elektriny, počkaj cca 10 sekúnd a znova ho pripoj… a všetko budeš mať OK 🙂

  2. to nie je nič nové, skrinky zvyknú „zamŕzať“… vytiahni kábel z elektriny, počkaj cca 10 sekúnd a znova ho pripoj… a všetko budeš mať OK 🙂

  3. a to akoze pokazeny box = vymenit poskytovatela? to si teda sikovny…. a ked chces ta3 alebo ine spravy tak si pusti internet, ved naco za nim furt drepis?

  4. a to akoze pokazeny box = vymenit poskytovatela? to si teda sikovny…. a ked chces ta3 alebo ine spravy tak si pusti internet, ved naco za nim furt drepis?

Nie je možné pridávať komentáre.