TV DajTo štartuje 20 augusta bude to terno alebo prúser ?

Tak nám oficiálne TV Markíza spustí svoj tretí kanál. Tento tV kanál má konečný názov DajTo. Neviem kto v Markíže vymýšľa názvy, ale názov ako je DajTo mi príde dosť divný a odveci. Už si predstavujem hlásenia moderátorv, v upútavkach typu, sledujete Tv DajTo, alebo uvidíte na DajTo. Úprimne, povedzte nepríde vám to dívné ?

Inak vysielacia štruktúra na rozbeh tiež nie je žiadna sláva. Starý Texas Ranger a Kobra 11, a archívne relácie ako JPP s Jožom Pročkom ? No neviem, na úvod dosť bieda. Ale hádam sa časom vyprofilujú. Uvídíme ako dopadne jedna ozaj dobrá akvizícia, a to TopGear od BBC, či to v Markíze sprasia dabingom, alebo nechajú originál s titulkami. Uvidíme tak  isto, ako sa v Záhorskej Bystrici popasujú aj zo sľubovaným erotickým obsahom. Nuž popravde som trocha skeptický, či TV DajTo uspeje. Nie som marketingový expert, ale už ten názov mi ide blbo do ucha. Ale ako sa vravý, nechajme sa prekvapiť. DajTo štartuje už 20 augusta.

TV Dajto – Programové vysielanie na 34. tyžden

4 názory na “TV DajTo štartuje 20 augusta bude to terno alebo prúser ?

  1. Uputavky na markize pekne ale program je cira katastrofa. Mozno by to chcelo aj nejake live sportove prenosy alebo rozsirene sportove spravy.

  2. Program aky sa dal od markiza cakat 😀 ,miesto noviniek obycajny recyklat, ktory v dnesnej dobe nema miesto… ale Aj múdry schybí je vazne haluz vytahovat #sracka 😀

Nie je možné pridávať komentáre.