TS:Orange inovoval Prima kartu pod názvom Šikovná Prima

Bratislava, 3. mája 2013 – Nová edícia obľúbenej predplatenej služby Orangeu prináša na jednej karte jednoduchý a pritom šikovný spôsob spoplatňovania volaní spolu s bonusom v podobe neobmedzených správ, víkendových volaní či mobilných dát za dobitie kreditu. Hovory s ňou stoja najviac 12 centov za minútu, pričom ich cena sa automaticky za každých 15 prevolaných minút znižuje. Už za 10 eur dobitého kreditu s ňou zákazníci získavajú na celý mesiac neobmedzené SMS a MMS správy, nekonečné víkendové volania ako aj 150 MB, dát na internet v mobile.

Neobmedzené volania, správy aj dáta ako odmena za dobitie kreditu

 Šikovná Prima je predplatená karta s dobíjaním kreditu, ktorá zákazníkov odmeňuje neobmedzenými správami, nekonečnými víkendovými volaniami, či dátami na internet v mobile. Stačí, ak si zákazník dobíja kredit pravidelne, vždy do 30 dní od posledného dobitia sumou aspoň 10 eur a automaticky získa postupne až 3 odmeny s platnosťou na 30 dní. Za prvé dobitie kreditu spĺňajúce podmienky získa zákazník neobmedzené SMS a MMS v sieti Orange na nasledujúcich 30 dní.

Ak si opätovne dobije kredit sumou aspoň 10 eur do 30 dní od prvého dobitia kreditu, k prvej odmene mu Orange pridá aj neobmedzené víkendové volania v sieti Orange, pričom obe odmeny budú platiť 30 dní od dobitia kreditu. Ak si dobije kredit aj do tretice aspoň 10 eurami do 30 dní, k týmto dvom odmenám získa aj tretiu – 150 MB dát zdarma, pričom všetky tri odmeny budú mať opäť platnosť 30 dní od dobitia kreditu, na základe ktorého ich získal.

Pokiaľ si zákazník dobíja kredit vždy do 30 dní aspoň 10 eurami, všetky 3 odmeny sa mu predlžujú vždy na nasledovných 30 dní. Za 10 eur tak môže každý mesiac posielať SMS a MMS správy bez obmedzenia v sieti Orange, užívať si víkendové nekonečné hovory v sieti Orange a internet v mobile.


Šikovný spôsob ako platiť za volania s dobíjaním kreditu ešte menej

 So Šikovnou Primou zákazníci Orangeu šetria na telefonátoch aj vďaka klesajúcej cene za minútu hovoru. Hovory do všetkých sietí na Slovensku stoja so Šikovnou Primou najviac 12 centov za minútu, navyše sa za každých 15 prevolaných minút v mesiaci postupne znižujú o 1 cent až na 9 centov za minútu. Šikovná Prima je ideálna karta pre tých, ktorí chcú platiť len za to čo prevolajú čo najvýhodnejšiu cenu s ohľadom na počet prevolaných minút. Klesajúca cena je počítaná vždy v rámci kalendárneho mesiaca.

Volania a správy do Európy, USA, Kanady a vybrané krajiny sveta za domáce ceny

Šikovná Prima prináša aj výhodné volania, SMS a MMS správy do zahraničia za ceny ako doma. Volania so Šikovnou Primou nielen do Európy, ale aj do USA a Kanady a ďalších vybraných krajín sveta sú spoplatnené výhodnou jednotnou sadzbou 12 centov za minútu. Za SMS a MMS do EÚ, USA a Kanady zaplatia zákazníci Šikovnej Primy rovnako ako doma 6 centov.

K Šikovnej Prime aj Prima nekonečné balíky

Šikovná Prima ponúka šikovné riešenie aj tým zákazníkom, ktorí sa v komunikácii nechcú obmedzovať a preferujú možnosť nekonečnej komunikácie. Svoju Šikovnú Primu môžu prispôsobiť svojím potrebám flexibilnou aktiváciou Prima nekonečných balíkov. Balíky je možné aktivovať kedykoľvek to zákazník potrebuje, a to jednorázovo alebo s automatickým predlžovaním.

 

Balík

Cena

Platnosť

Prima nekonečné volania V Orangei

(24 hod. denne/7 dní v týždni)

6 €

7 dní

Prima nekonečné volania Všetky siete

(24 hod. denne/7 dní v týždni)

9 €

7 dní

Prima nekonečné správy

(24 hod. denne/7 dní v týždni)

2 €

7 dní

Prima nekonečné dáta

(7,2 Mbit/s, po prenesení 150 MB sa prenosová rýchlosť zníži na 16 kbit/s)

2 €

7 dní

Prima nekonečné dáta

(7,2 Mbit/s, po prenesení 700MB sa prenosová rýchlosť zníži na 16 kbit/s) +

Neobmedzené surfovanie na sociálnych sieťach Facebook a Pokec zadarmo

8 €

30 dní


Znižujúca sa cena za prenesené dáta

Šikovne ušetriť sa dá nielen s hlasovými službami, ale aj so znižujúcou sa cenou za dáta. Cena za prenesené dáta sa rapídne znižuje od 0,79 eura až na 0,01 eura za MB. Je to ideálne pre tých, ktorí internet v mobile využívajú len občas a  nepotrebujú predplatený balík Internetu v mobile.

A pre tých, ktorí chcú byť ušetrení zo šoku z nečakane vysokej sumy za dáta, po prenesení 690 MB dát za mesiac, čo zodpovedá sume 15 eur, sa dátový prenos automaticky zastaví, o čom bude zákazník informovaný prostredníctvom SMS správy.

 

Klesajúca cena za MB

0,01 – 5 MB

5,01 – 50 MB

50,01 – 200 MB

200,01 – 690 MB

690 MB a viac

0,79€

0,07€

0,02€

0,01€

STOP

 

Výhody Šikovnej Prima karty s dobíjaním kreditu získajú noví zákazníci automaticky a existujúci zákazníci s Prima alebo Prima WOW kartou ich môžu získať po zaslaní bezplatnej SMS na číslo 444 s textom SIKPRIMA.