TS:ADATA XPG predstavuje hernú klávesnicu INFAREX K20

Bratislava – 4. mája 2018 – ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM a NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, predstavila hernú klávesnicu XPG INFAREX K20. Bola navrhnutá pre zapálených hráčov a spája v sebe štýlový čierny design a modré klávesy. Vďaka 50g ovládacej sile a podsvieteniu kláves s 11 rôznymi svetelnými efektami ponúkne pohodlné ovládanie hier v štýlovom balení. INFAREX K20 je navrhnutá na dlhú výdrž a odolnosť aj v najväčšom hernom zápale. Klávesy vydržia až 50 miliónov stisnutí a využívajú technológiu anti-ghosting, vďaka ktorej sú všetky herné príkazy pochopené správne, aj keď sa skladajú z viac súčasne stisnutých kláves.

Na Slovensku bude klávesnica dostupná od konca mája za odporúčanú predajnú cenu 60 eur.

 

Klávesy nájdete aj hmatom

Vďaka istému stisku a príjemnému zdvihu môžu hráči ovládať modré klávesy aj hmatom. Ergonomické klávesy s 50g ovládacou silou nadchnú hráčov skvelou odozvou, vďaka ktorej budú mať istotu, že všetky ich pokyny počítač spoľahlivo zaznamená. Okrem toho klávesnica podporuje technológiu anti-ghosting, takže sa používatelia nemusia báť, že pri stlačení viacerých kláves súčasne systém niektorú nezaznamená, alebo dôjde k nejakému konfliktu pri prenose signálu.

Ta správna nálada vďaka 11 svetelným efektom   

Klávesnica INFAREX K20 má podsvietené klávesy. Medzi 11 svetelnými efektami je možné ľahko prepínať pomocou klávesy Mode. Po jej stranách sú ďalšie dve tlačidlá pre zmenu rýchlosti efektov. Vďaka tomu môžu používatelia nastaviť tu správnu atmosféru podľa toho, akú hru práve hrajú, alebo podľa nálady. Na klávesnici sú navyše tlačidlá Media pre jednoduchú zmenu hlasitosti alebo iných vlastností zvuku, aj keď je používateľ práve uprostred počítačového boja. Nie je tak potrebné opustiť hru a prepínať sa do inej aplikácie.

 

Vydrží aj herný zápal

Časté a vášnivé hranie dokáže bežnú klávesnicu rýchlo zlikvidovať. Práve preto je INFAREX K20 navrhnutá ako odolná a robustná. Klávesy vydržia viac než 50 miliónov stisnutí, extrémne odolný kábel je schopný odolať náročnému ohýbaniu, zamotaniu aj prelamovaniu.