TS: Sygic pridáva do svojej navigácie nové rozšírenia pre 31 svetových metropol

Sygic-LogoBratislava – Sygic pridáva oddnes do svojej Sygic GPS Navigation ďalších 31 rozšírení s informáciami o vyhľadávaných svetových metropolách od TripAdvisoru. Viac ako 30 miliónov užívateľov Sygic GPS Navigation tak má k dispozícii informácie o hoteloch a reštauráciách priamo z cestovateľského portálu TripAdvisor. Pre zákazníkov, ktorí Sygic GPS Navigation ešte nemajú, pripravil Sygic špeciálnu letnú ponuku s 30% zľavou na vybrané balíky navigácie.

Používatelia si môžu rozšírenia TripAdvisor stiahnuť priamo v aplikácii v My Sygic. Získajú tak špeciálne body záujmu s užívateľskými hodnoteniami offline – uložené priamo v aplikácii, čo ocenia najmä na cestách v zahraničí. Po pripojení na internet je možné hotel zarezervovať priamo z aplikácie.

„Rozšírenia ocenia všetci používatelia, ktorí sa chystajú na výlet či dovolenku. Vďaka nim aj v neznámom meste jednoducho nájdu kvalitné ubytovanie či reštauráciu. Za dva mesiace od uvedenia si ich stiahlo viac ako 60 tisíc používateľov,“ hovorí CEO Sygicu Michal Štencl.

V apríli Sygic predstavil rozšírenia pre aplikáciu pod názvom Sygic Places. Developerom a poskytovateľom geo-lokalizovaných informácii umožňujú integrovať svoje body záujmu priamo do aplikácie Sygic GPS Navigation a distribuovať ich k používateľom na celom svete.

Sygic nedávno oslávil 30 miliónov unikátnych používateľov, čím Sygic GPS Navigation potvrdila status  najsťahovanejšej offline navigácie na svete. Sygic pripravil na leto aj špeciálnu ponuku s 30 % zľavou pre všetkých, ktorí zatiaľ Sygic GPS Navigation nemajú, alebo chcú získať navigáciu pre ďalšie regióny. Používatelia tak získajú jednorázovou investíciou doživotnú licenciu s pravidelnými aktualizáciami mapových dát za výhodnú cenu.
O spoločnosti Sygic:

Sygic vyvíja offline GPS navigačný software, ktorému dôverujú milióny zákazníkov na celom svete. Sygic bol  prvou spoločnosťou, ktorá v roku 2008  priniesla navigačnú aplikáciu pre iPhone. S vyše 30 miliónmi inštalácii je Sygic najobľúbenejšou offline navigačnou aplikáciou užívateľov smartfónov s operačnými systémami Android a iOS.  Patrí medzi Top 20 aplikácie vo viac ako 40 krajinách sveta. Profesionálne riešenia spoločnosti Sygic slúžia biznis zákazníkom v súkromnom sektore no využívajú ich aj orgány štátnej správy. V januári 2013 uviedla spoločnosť nový produkt Family by Sygic – aplikáciu zameranú na bezpečnosť rodiny, ktorá už po dvoch mesiacoch získala prestížne ocenenie v nezávislom užívateľskom teste Parent Tested Parent Approved (PTPA). Sygic je od roku 2005 pravidelne zaraďovaný do rebríčka Deloitte medzi najrýchlejšie rastúce IT spoločnosti v strednej Európe. V roku 2011 bol Sygic pridaný aj do zoznamu Deloitte’s Fast 500 EMEA. Sygic sídli v Bratislave. Viac o produktoch ako aj o samotnej firme nájdete na stránke www.sygic.com. O produkte Family by Sygic sa dočítate viac na www.sygic.com/family.