TS: Spoločnosť LG predstavila novú PR agentúru

BRATISLAVA, 6. februára 2013 – Spoločnosť LG, ktorá patrí k najväčším svetovým i domácim predajcom spotrebnej elektroniky, si pre spoluprácu v oblasti public relations pre Českú a Slovenskú republiku vybrala v tendri Native PR. Cieľom spolupráce bude budovanie povesti značky a kreatívnej realizácie komunikačnej stratégie, ktorá povedie k upevneniu pozície LG na trhu. Spolupráca sa začala 1. februára 2013.


„Pre nadviazanie spolupráce s agentúrou Native PR bolo rozhodujúce to, že mala rozsiahle skúsenosti z odboru spotrebnej elektroniky a zároveň v tendri preukázala najlepší kreatívny prístup. Veríme, že agentúra sa v nasledujúcom období preukáže v realizácii konkrétnych aktivít, že naše rozhodnutie vo výberovom konaní bolo správne „, uviedol Martin Malý, tlačový hovorca LG Electronics CZ.
„Spoločnosť LG patrí vo svojom odbore medzi lídrov trhu a jej očakávania sú vysoké. Zameranie sa na zviditeľnenie tejto firmy a jej sortimentu je pre nás výzvou a verím, že v tomto ohľade splníme všetky očakávania, „ uviedla Hana Novotná, Account Director agentúry Native PR.