TS: Peter Podolinsky z Facebooku príde na InternetRulezz 2013

podolinsky-peterBratislava, 11. novembra 2013 – Tretí ročník konferencie InternetRulezz 2013 – All about Facebook privíta odborníka priamo z Facebooku. Peter Podolinsky navštívi Slovensko, aby slovenským marketérom predstavil novinky a marketingové príležitosti na najväčšej sociálnej sieti.

Peter Podolinsky začal svoju kariéru v roku 1995 v spoločnosti Procter & Gamble. Neskôr pracoval pre najlepšie reklamné, branding a digitálne agentúry v Londýne a Prahe. Vo svojej kariére sa zameral na digitálny marketing a sociálne médiá. Stál za najúspešnejšími brand stratégiami a reklamnými kampaňami klientov ako Pepsi, Heineken, Reiffeisenbank či Telefónica. Dnes pracuje ako Client Partner v spoločnosti Facebook.

 

„Sme veľmi poctení, že Peter prijal naše pozvanie a príde účastníkom InternetRulezz 2013 odovzdať svoje skúsenosti z praxe. Je to vôbec po prvýkrát, čo bude špecialista priamo z Facebooku osobne prezentovať v našich končinách na podobnom podujatí. Sme veľmi hrdí, že si vybral práve našu konferenciu,“ hovorí organizátor konferencie Peter Šebo z TheMarketers.biz.

Tretí ročník marketingovej konferencie InternetRulezz 2013 – All about Facebook sa bude po prvýkrát konať v dvoch sálach. V hlavnej sále budú prebiehať prednášky, na ktorých sa okrem Petra Podolinskeho predstavia významní slovenskí a českí špecialisti na sociálne médiá. Program druhej, menšej sály, budú počas takmer celého dňa tvoriť workshopy zamerané najmä na praktické rady a tipy pre administrátorov firemných účtov na Facebooku.

Konferencia sa uskutoční už 3. decembra 2013 v Austria Trend Hotel v Bratislave. Registrácia účastníkov prebieha na webe http://internet.rulezz.sk/2013/.

Súčasťou konferencie je aj súťaž komunikačných riešení na Facebooku s názvom FbRulezz, kde sa predstavia najlepšie slovenské Facebook stránky a aplikácie. Hodnotiť sa bude aj najlepšie využitie Facebooku v komunikácii. Registrácia do súťaže prebieha bezplatne do 24. novembra 2013.