TS: ORANGE spustil mobilnú verziu e-shopu

Bratislava, 7. marca 2013 – Orange spustil svoj e-shop aj v mobilnej verzii. Výhody online nakupovania tak môžu zákazníci komfortne využívať aj vo svojich smartfónoch a tabletoch.

Viac ako 20% používateľov navštevuje internetový portál Orangeu prostredníctvom mobilného zariadenia – tabletu alebo smartfónu. K doterajšej webovej verzii Orange e-shopu na www.orange.sk preto pribudla optimalizovaná verzia pre mobilné zariadenia. Zákazníkom prináša vyšší komfort, optimalizáciu ovládania a jednoduchšiu orientáciu pri nákupe cez mobilné zariadenia. Nová mobilná verzia e-shopu je dostupná prostredníctvom aplikácie Orange GO a zároveň aj cez ľubovoľný webový prehliadač na adrese www.orange.sk/mobile/eshop, alebo www.orangego.sk v sekcii Služby.

Rovnako ako pri nákupe cez internetové stránky Orangeu aj v prípade nákupu cez mobilné zariadenie získava zákazník výhody ako je jeden mesačný poplatok zadarmo či akciové ponuky telefónov. Objednávku je možné uhradiť platobnou kartou priamo cez internet alebo v hotovosti pri preberaní od kuriéra, ktorý ju môže zákazníkovi doručiť na požadovanú adresu alebo na vybrané predajné miesto Orangeu.