TS: Mark Zablan vymenovaný prezidentom Adobe EMEA

Bratislava, 31. októbra 2012 – Spoločnosť Adobe Systems dnes oznámila vymenovanie Marka Zablana prezidentom spoločnosti pre Európu, Stredný východ a Afriku (región EMEA). Zablan bude v rámci Worldwide Field Operations spoločnosti Adobe zodpovedný senior viceprezidentovi, Mattovi Thompsonovi.

Zablan prichádza do Adobe EMEA zo spoločnosti Experian, kde bol výkonným riaditeľom marketingových služieb v Európe potom, čo na tejto pozícii pracoval v Severnej Amerike. Za tú dobu si vybudoval povesť dôveryhodného profesionála, ktorý pomáha marketérom porozumieť a predvídať správanie spotrebiteľov naprieč digitálnymi kanálmi.

Skúsenosti Marka Zablana prichádzajú pre Adobe v správnej chvíli, pretože sa spoločnosť teraz sústredí na rýchly rozvoj podnikania v oblasti digitálneho marketingu. Nová marketingová kampaň spoločnosti, ktorá predstavuje koncept Adobe Marketing Cloud, podčiarkuje vedúcu pozíciu Adobe v rýchlo sa rozvíjajúcej oblasti digitálneho marketingu.

„Adobe zrýchľuje svoj posun k viac komplexným riešením, ktoré sú založené na cloude a mení ich spôsob uvedenia na trh,“ povedal Thompson. „Zmena v manažmente, ktorú dnes oznamujeme, je súčasťou širšieho plánu vytvoriť program jediného globálneho kanála a zaistiť uspokojenie potrieb našich podnikových zákazníkov v celom regióne EMEA. Mark má veľké skúsenosti zo Severnej Ameriky a Európy, a my veríme, že ich dokáže využiť v prospech zákazníkov a rozšíriť naše podnikanie v oblasti digitálnych médií a digitálneho marketingu v rôznych oblastiach. “

Mark Zablan