TS: Majte všetko pod kontrolou a využite prínos sieťového audia s AXIS Audio Manager C7050 Server

Technológie prenosu zvuku cez dátové siete sú vyspelejšie a schopnosť ponúknuť funkcie súvisiace s prenosom audia v prostrediach, ktoré sa neustále vyvíjajú a rozširujú, si preto nevyhnutne vyžiadali aj komplexnejšie audio zariadenia. Spoločnosť Axis Communications preto predstavuje serverovú stanicu AXIS Audio Manager C7050 Server, ktorá vytvára jedno centrálne miesto na správu a riadenie audia pre väčšie a vyspelejšie systémy, čím firmám a organizáciám umožňuje lepšie využívať možnosti zvukovej komunikácie v oblasti zabezpečenia, verejného rozhlasu a väčšej spokojnosti zákazníkov vďaka príjemnému hudobnému podmazu.

Serverová stanica AXIS Audio Manager C7050 Server ponúka ucelený balík nástrojov na správu audia ako na strane hardvéru, tak aj na strane softvéru. Používateľom umožňuje pomocou jediného rozhrania spravovať a ovládať všetky sieťové audio zariadenia, vrátane sieťových reproduktorov, mikrofónov a ampliónov značky Axis. Inštalovať a ovládať produkt AXIS Audio Manager je jednoduché a je tak dokonalým riešením pre centrálne riadenie audio obsahu a plánovanie jeho nasadenia vo väčších a prepracovaných systémoch audio aplikácií, s ktorými sa môžeme stretnúť napríklad v obchodoch alebo v prostredí vzdelávacích inštitúcií.

voice mod pro free articulate storyline 360 download cracked ccleaner v6.03 crack dr.web antivirus license key lumion keygen

Prakticky neobmedzené možnosti rozšírenia a flexibility
Riešenie AXIS Audio Manager umožňuje ľahko a efektívne riadiť jednotlivé zóny a splniť tak potreby každého jednotlivého miesta. Napríklad v prípade maloobchodného reťazca s mnohými pobočkami je možné nadefinovať rôzne zóny pre jednotlivé geografické oblasti a ich špecifiká. Vďaka možnosti spravovať jednotlivé zóny môžu používatelia púšťať hudbu a vopred nahraté oznámenia a/alebo vstupovať živo podľa potreby pre jednu, alebo niekoľko, či všetky vybrané zóny naraz. Používatelia si tak môžu vytvoriť a naplánovať ideálnu zmes oznámení, reklám a hudobného podmazu pre konkrétny deň, týždeň, alebo aj rok, pričom do nich samozrejme môžu vstupovať s aktuálnymi hláseniami kedykoľvek si to vyžiada situácia. Obsah je možné riadiť z centrály alebo jeho výber ponechať na jednotlivých pobočkách a predajných miestach.

Rýchla inštalácia a jednoduché použitie
AXIS Audio Manager nevyžaduje žiadne zložité softvérové programovanie, pretože všetky sieťové audio zariadenia so svojimi IP adresami pripojí cez sieť LAN/WAN automaticky. Používatelia môžu ovládať celý systém sieťových audio zariadení cez počítač, tablet alebo mobilný telefón – môžu si pripraviť plán vysielania vopred nahraných skladieb a oznámení, ovládať hlasitosť a kontrolovať funkčnosť jednotlivých zariadení: systém ponúka nepretržitý prehľad o stave všetkých pripojených zariadení, takže všetky prípadné poruchy možno odhaliť prakticky ihneď.

Håkan Hansson, globálny riaditeľ divízie audio produktov spoločnosti Axis Communications, k tomu povedal: „Hoci využívanie audio produktov v obchodoch nie je ničím novýBaixar Snaptubem, pokroky v sieťových technológiách ho robia oveľa pružnejším, než tomu bolo doposiaľ. Táto flexibilita znamená, že prínos audia v oblasti bezpečnosti a vytvárania čo najpríjemnejšieho prostredia pre zákazníkov začína využívať čoraz viac firiem a organizácií. Efektívna a jednoduchá správa je základom pri zavádzaní akejkoľvek technológie a preto AXIS Audio Manager ponúka bezproblémové riadenietv express download všetkých produktov v našom portfóliu audio zariadení – stáva sa, mozgom sieťovej audio infraštruktúry.“

AXIS Audio Manager predstavuje zjednocujúci bod riadenia celej škály sieťových produktov značky Axis, ktoré zahŕňajú:
• Sieťové reproduktory ativador windows 7AXIS Network Speakers: ucelené, vysoko kvalitné audio systémy v jedinej jednotke umožňujúcej prenášať živé aj predpripravené oznámenia a sprievodnú hudbu.
• Sieťový amplión AXIS Network Horn Speaker: jednoduchý tlampač so zreteľným zvukom, vhodný aj do exteriéru, tvoríxvideoservicethief os linux download iso windows 7 32 bits súčasť uceleného dohľadového riešenia.
• Mikrofónne konzoly AXIS 2N SIP Mic: systém prenosu hlasu v sieti, ktorý má konfigurovateľné tlačidlá, prostredníctvom ktorých je možné osloviť jednotlivé priradené zóny alebo využiť všetky pripojené reproduktory ako ucelený verejný rozhlas.
• Sieťový prvok na prepojenie audia AXIS Network Audio Bridge: slúži na pripojenie a zlúčenie analógových a sieťových audio zariadení na prenos oznámení a hudby z akéhokoľvek zdroja, takže možno využívať aj už nainštalované zariadenia a využiť tak všetky investície.

Serverová stanica AXIS Audio Manager C7050 Server bude k dispozícii od júna 2018 prostredníctvom distribučnej siete a partnerov spoločnosti Axis.