TS: InternetRulezz 2013 prekvapuje – ako spíker vystúpi Rytmus voľných je posledných 50 miest

RulezzlogoBratislava, 25. novembra 2013 – Na odbornej konferencii InternetRulezz 2013 – All about Facebook sa predstaví aj Patrik „Rytmus“ Vrbovský, kráľ slovenského Facebooku. Svoju 340 tisícovú Facebook komunitu spravuje sám a robí to dobre. Rytmus prijal pozvanie na poslednú chvíľu, kedy zostáva už len posledných 50 voľných miest na konferenciu, ktorá sa uskutoční 3. decembra v hoteli Austria Trend Bratislava.

Obdivovaný aj nenávidený, slovenský raper Rytmus, vystúpi so svojou Facebook stránkou na IneternetRulezz 2013 – All about Facebook. „Hovorí o sebe, že „zožral marketing“, svoju 340 tisícovú Facebook komunitu spravuje sám a za neuveriteľnou viralitou jeho Youtube videí vidí najmä to, že ich (na rozdiel od väčšiny) robí dobre. To nás inšpirovalo pozvať ho ako rečníka na našu konferenciu a predstaviť tohto kontroverzného rapera aj v inom svetle, ako ho mnohí poznajú,“ hovorí Peter Šebo, organizátor odbornej konferencie InternetRulezz 2013.

Rytmus má dnes na svojej Facebook stránke viac ako 341-tisíc fanúšikov, čím je istým fenoménom na slovenskej facebookovej scéne. Sociálne médiá sú pre neho kľúčovými marketingovými nástrojmi. Ako je možné, že sa mu na nich tak darí? Aj o tom bude tohtoročná konferencia InternetRulezz 2013.

Hoci do samotnej konferencie zostáva viac ako týždeň, už dnes je na konferenciu voľných posledných 50 miest.