TS: Audiolibrix.com predstavuje unikátne novinky na svojom webe

Internetové obchody v našich končinách ešte stále zaostávajú za zahraničnou konkurenciou nielen v ponuke produktov a služieb, ale hlavne v ponúkaných vlastnostiach a ich funkčnosti. Audiolibrix, prvý predajca audiokníh k okamžitému stiahnutiu na Slovensku, včera predstavil dve novinky, ktoré jasne dokazujú progresívne smerovanie tohto mladého e-shopu a ukazujú, že aj u nás sa weby dajú a tiež musia robiť na vysokej úrovni.

Prvou novinkou sú predplatené balíčky, ktoré prinášajú milovníkom audiokníh možnosť pravidelného prísunu kreditov na nákup titulov za veľmi zvýhodnené ceny, spolu so ziskom výhod, dostupných iba im, predplatiteľom.

Za mesačný poplatok začínajúci od 3.99 EUR, predplatitelia šetria až do 25% z bežných maloobchodných cien a to samozrejme nie je všetko. Špeciálne promo akcie, súťaže, prednostný prístup k novinkám, možnosti individuálnych zliav na kolekciách kníh sú len ohlasovaným začiatkom. Nakoľko predplatené kredity sa kumulujú bez definovanej expirácie, predplatiteľ profituje po celú dobu trvania predplatného a dokonca aj po zrušení tohto nijako nelimitovaného produktu. Predplatené balíčky sú unikátnou a zatiaľ ojedinelou funkcionalitou vo svete elektronického obchodníctva v našich končinách.

Druhou predstavenou novinkou sú obľúbené darčekové poukazy, ktoré však ukazujú funkčne úplne iný rozmer, ako sme boli zvyknutí doteraz. Darca si na rozdiel od bežných riešení vie vybrať konkrétnu audioknihu, ktorú chce darovať. Obdarovaný je tak po zadaní kódu z poukazu presmerovaný na darcom vybranú knihu – darček sa tým stáva viac osobným. Samozrejme, ak darca nevie čo by obdarovaného potešilo najviac, vie kúpiť aj štandardný poukaz na určitú hodnotu, premeniteľnú na jednu či viacero audiokníh kedykoľvek v budúcnosti.