TS: Aplikácia Family by Sygic boduje v Amerike, získala ocenenie PTPA

Bratislava – Aplikácia Family by Sygic uspela v hodnotení nezávislej komunity rodičov v severnej Amerike a získala ocenenie Parent Tested Parent Approved (PTPA). PTPA je prestížne svetové ocenenie a pomáha produktom zviditeľniť sa na trhu. Odovzdáva ho PTPA Media, popredný hodnotiaci program s najvačšou nezávislou komunitou rodičov, ktorá sa venuje testovaniu produktov určených  pre rodiny.

Pre Sygic je ocenenie od PTPA Media úspechom nielen pre aplikáciu, ale aj pre značku. “Sme poctení, že aplikácia Family by Sygic vyhrala takéto prestížne ocenenie. Je obrovským zadosťučinením, že náš produkt nezávisle od seba označilo 60-tisíc rodičov združených v komunite za dôveryhodný,” povedal CEO spoločnosti, Michal Štencl.

Ocenenie PTPA uisťuje používateľov aplikácie o tom, že do rúk dostali naozaj bezpečnú a špičkovú aplikáciu a nemusia sa obávať zneužitia osobných údajov či narušenia súkromia. “V PTPA Media sme hrdí nato, že hráme takúto dôležitú úlohu v certifikovaní produktov, ktorým môžu veriť rodiny na celom svete,” hovorí CEO a zakladateľka spoločnosti Sharon Vinderine.

Aplikácia Family by Sygic bola uvedená na trh 8. januára 2013 ako druhý produkt medzinárodného lídra v GPS navigačnom softvéri, spoločnosti Sygic. Vďaka aplikácii môžu rodinní príslušníci zdieľať svoju polohu pomocou svojho smartfónu. Rodičia sa tak nemusia obávať a telefonicky kontrolovať deti, ktoré získajú väčší pocit samostatnosti.

Aplikácia Family by Sygic zobrazuje polohu a pohyb členov rodiny na mape v reálnom čase. Podmienkou pre využívanie služby sú smartfóny s iOS alebo s Androidom a dátové služby. Rodič si môže v aplikácii vytvoriť a nastaviť Bezpečné a Nebezpečné zóny a nechať sa informovať o pohybe rodinných príslušníkov v týchto zónach. Funkcia „Geofence” používateľovi umožní vedieť, keď sa člen rodiny priblíži k určenej polohe. Funkcia Augmented reality umožní rodičom vidieť, kde sa deti nachádzajú v reálnom prostredí – napríklad ak sa od seba vzdialia na svahu na lyžovačke. Z aplikácie je možné sa navigovať k priamo k rodinnému príslušníkovi, aj posielať si bezplatné správy v rámci aplikácie medzi členmi rodiny. Aplikáciu si môžete stiahnuť na Google Play a Apple AppStore.