Tri tipy na hry pre XPERIA Z

Dnešné smarpthony sú dostatočne výkonné na to, aby sa na nich dali hrať veľmi kvalitné a náročné hry. No a keďže mám k dispozícii smartphone XPERIA Z, mám tu pre vás tipy, ktoré sa na Xperii  hrajú naozaj veľmi dobre a veľmi dobre tam aj vyzerajú. Sú to dva závaodné tituly,  a jedna dobre známa platformovka. Takže poďme na to.

 

 Real Racing 3

Prvým závodným titulom, ktorý som si na XPERIA Z vyskúšal je závodná hra Real Racing 3. Je to veľmi kvalitná závodná hra, a svojim vizuálnym spracovaním sa veľmi blíži grafike na konzolách.

Zážitok zo závodenia potom podtrhuje rýchlosť procesora XPERIA Z. Takže ani pri povedzme 20 autách na trati sa hra neseká.

Okrem toho, že dobre vyzerá, tak je aj veľmi chytľavá. Samozrejme ani tu nechýbajú mikroplatby napríklad za urýchlené opravy auta, ale ak nemusíte byť v hre nonstop, myslím že sa to dá prežiť a hra sa dá v pohode hrať aj bez mikroplatieb.

 Temple Run 2

Ďalšou hrou ktorá na XPERIA Z vyzerá naozaj veľmi dobre a ešte lepšie sa na nej hrá, je netradičná platformovka Temple Run  2, známa hlavne asi majiteľom iPhone. Aj keď si nie som istý, či je pojem platformovka v tomto prípade úplne korektný, keďže hrdinu vidíte s pohľadu tretej osoby.

A o čo vlastne ide ? Námet hry je jednoduchý o  to však zábavnejší. Jednoducho povedané utekáte pred obrovskou opicou, či čo to je za potvoru, čo sa vás snaží stoj čo stoj dolapiť.

Avšak ak si myslíte že to je jednoduchá hra, opak je pravdou. Pohyb vpred je síce automatický, avšak o skok, sklz, či otočenie doprava alebo doľava sa staráte vy.

No a musíte to spraviť vždy v tom správnom okamihu inak letíte do bezodnej priepasti. A akési mince potom zbierate natočením vášho mobilu. Verte či nie aj tu si niekoľko krát zanadávate…

 Asphalt 7 Heat

A v poslednom tipe na hru ktorá je ako stvorená pre displej XPERIA Z sa znova vraciame na štyri kolesá. Tento raz je to oveľa arkádovejšie avšak veľmi zábavné a vďaka procesoru v XPERIA Z aj šialene rýchle závodenie Asphalt 7 Heat.

Tento diel Asphaltu  sa autorom podaril na výbornú. Samozrejme ako inak aj tu sú mikrplatby, ale tiež ich nepotrebujete k dosiahnutiu víťazstva.

No a garantujem vám, že sa pri zbieraní rôznych powerupov na trati, ktoré napríklad pridávajú aj veľmi výkonné nitro vybláznite až až. Asphalt 7 sú neskutočne chytľavé arkádové závody, ktoré vás chytia a veru tak skoro vás nepustia.

Takže toto sú také moje tri tipy na hry ktoré naozaj dajú viniknúť displeju XPERIA Z. Ak máte nejaké ďalšie tipy na hry pre veľké dispeleje sem s nimi do komentárov.

1 názor na “Tri tipy na hry pre XPERIA Z

Nie je možné pridávať komentáre.