Trenčianske Teplice – Trenčianska Teplá

Dnes som tak premýšľal, že čo s načatým popoludním. A tak som sa rozhodol, že sa konečne dokopem aspoň k tomu, že sa preveziem miestnou električkou TREŽ na trase Trenčianske Teplice –Trenčianska Teplá. Ono totiž tie moje plány sa vďaka mojej vrodenej pohodlnosti nejako nepríjemne zmenšovali. Najprv som mal veľké reči, že dám Trenčín. Samozrejme, že som sa k  tomu ani nedostal. Plán dva bola teda aspoň Dubnica nad Váhom. Zase nič. Pohodlnosť zvíťazila. Alebo únava po procedúrach ktovie. Dnes som sa však konečne bol aspoň previesť spomínanou električkou. Bolo to celkom príjemné zvezenie. A veru som netušil, že Trenčianska Teplá, je relatívne veľká obec. Keďže som ju videl akurát tak z rýchlika smerom do Spišskej Novej Vsi. A aby ste nepovedali, že som lakomec lakomý, Tak pridávam zopár fotografií z výletu.

 

DSC_0022

 

DSC_0033

Kabína vodiča električky

DSC_0031

Námestie v Trenčianskej Teplej

DSC_0048

Interiér električky

DSC_0052

Viac foto nájdete aj na mojom Flickri

4 názory na “Trenčianske Teplice – Trenčianska Teplá

  1. Na tom prvom obrázku si fotil „sedláka v hnedom mercedese“? Ta fotka je tam uplne o ničom, ani o Tepliciach ani o električke …ani o ničom nevypovedá.

  2. Na tom prvom obrázku si fotil „sedláka v hnedom mercedese“? Ta fotka je tam uplne o ničom, ani o Tepliciach ani o električke …ani o ničom nevypovedá.

Nie je možné pridávať komentáre.