Tlačová správa: Navrhnite vašej milej vlastný šperk

Spoločnosť VMV Platinum s.r.o. prináša na Slovensko unikátny projekt návrhu a výroby vlastných šperkov – 3D zlatníctvo. Vďaka špeciálnemu softvéru si doslova za pár minút môžete na počítači sami navrhnúť jedinečný šperk.

Ten najlepší dizajnér šperkov ste Vy

Všetky dôležité informácie nájdete na stránkach www.3dzlatnictvo.sk, kde sú aj ukážky vybraných prác a video ukážky toho, ako takýto proces návrhu prebieha. Profesionálny dizajnéri 3D zlatníctva sa špecializujú na navrhovanie počiatočných dizajnov, ktoré máte možnosť ďalej dotvoriť pomocou 3D softvéru až do podoby svojho vysneného šperku. Tento prelomový softvér budúcnosti Vám umožňuje vidieť prakticky okamžite nielen náhľad navrhovaného šperku, ale aj jeho dokonalú 3D vizualizáciu. Doslova za pár sekúnd máte pred očami dokonalý obrázok majstrovského diela, ktoré môžete ďalej upravovať až do Vami vysnívanej podoby.

„Keď ste už úplne spokojný s Vašim dizajnom, my ho vyrobíme na zákazku iba pre Vás,“ prezradil nám Martin Vlach M.B.A., konateľ spoločnosti VMV Platinum. „V našej klenotníckej brandži sme profesionáli, s akými ste sa na Slovensku ešte nestretli. Nechceme Vám núkať len šperky našich návrhárov, pretože šperk má byť niečím unikátnym, čo má istú osobnú hodnotu. Pomôžeme Vám vytvoriť napríklad pre vašu snúbenicu skutočne unikátny zásnubný prsteň, ktorý si navrhnete sami a dáte doň aj kus svojho srdca. Jedine Vami vytvorené šperky ostávajú večné a majú pre Vás skutočne výnimočnú hodnotu. Využite možnosť byť iný a myslite už teraz na to, že klenoty majú byť dedičné.“

Objavte výnimočné vlastnosti toho najcennejšieho kovu

 

 

 

Platina je čistá

Aby zlato nadobudlo belosť, ktorou sa platina pýši prirodzene, musí sa naň väčšinou nanášať vrstva ródia. Platinové šperky od VMV Platinum majú rýdzosť 95%. Majú prirodzený biely lesk, čo pomáha odrážať pravú žiaru a ligot diamantov, v ktorých sa rozpáli žiarivý oheň. Platina nebledne a nestráca lesk, ale ostáva čistá a biela. Rýdzosť platinových šperkov robí platinu výnimočnou. Aj kvôli tomu sú platinové šperky najlepšou voľbou pre ľudí s citlivou pokožkou. Nespôsobujú žiadne alergické reakcie ani po rokoch nosenia a preto ju môže používať každý.

Platina je vzácna

Čím viac je niečo ojedinelé, tým je to cennejšie. Platina je 30 krát vzácnejšia ako zlato. Bežný 18 karátový zlatý šperk obsahuje len 75% rýdzeho zlata, no platinové šperky od VMV Platinum majú rýdzosť až 95%.

Znamená to, že keď sa rozhodnete pre platinový šperk, kúpili ste si viac toho, za čo platíte. Platina je hustá a platinový prsteň je oveľa ťažší ako jeho ekvivalent z ktoréhokoľvek iného kovu – na porovnanie si predstavte, že rovnaký prsteň z platiny bude približne o 40% ťažší ako zo zlata.

Platina je večná

Iné kovy podliehajú trendom, ale platina je štýl sám o sebe. Budete hrdí, že ste sa rozhodli na začiatku utratiť trochu viac, pretože platinu si môžete užívať po celý Váš život. Je to ten najlepší priateľ diamantu. Je vysoko odolná a extrémne hustá čo znamená, že je priam ideálna na zasadzovanie diamantov. Diamant v platine bude zasadený pevne a bezpečne, vďaka čomu budete môcť snubný prsteň nosiť naozaj celý život s pokojom v duši.

Hmatový pocit a upokojujúca hmotnosť platiny nemôže byť porovnávaná so žiadnym iným drahým kovom, preto sa obzvlášť muži prikláňajú pri voľbe svadobných obrúčok k platine, no a teraz majú vďaka 3D zlatníctvu šancu zmeniť šperk, ktorý sa Vám páči, na klenot, ktorý budete milovať. S nami ste len kúsok od Vášho majstrovského diela…