Themeforest-Webdizajnérske trhovisko

envato Dnes t mám niečo pre tých, ktorý dizajnujú šablóny pre weboé  stránky. Spoločnosť Envato Networks  spustila službu Themeforest. Táto služba jeakýmsi trhoviskom pre tvorcov šablón a bloggerov. Blogger si tu môže zakúpiť dizajn pre  web a naopak dizajnér môže speňažiť svoju prácu. Momentálne sú v ponuke ako flash šablóny, tak aj šablóny dosystémov Drupal, Joomla no a samozrejme WordPress. Som zvedavý či na Themeforest umiestni  svoju tvorbu aj niektorý z našich slovenských dizajnérov, a  ako sa mu bude dariť v konkurencii. No čo Miro, alebo Depi, nevyskúšate Themeforest ?

Zdroj: TechCrunch

5 názorov na “Themeforest-Webdizajnérske trhovisko

  1. [4] ak to zoberies ako remeslo, tak trebars urobis jeden layout, urobis z neho 15-20 farebnych verzii a predavas kus po 10 eur. Toto urobis este 10-20 krat a nejaky ten prijem mas.

    Mozes tam realizovat nepublikovane navrhy, ktore si uz urobil ale neuplatnili sa.

    Akonahle mas toho viac, tak sa nieco „trafi“. Takto som ja napr. urobil pre bloguje.cz zopar sablon a obcas nahodne bez cieleneho hladania natrafim na blog, ktory niektoru z nich pouziva.

  2. Bol som sucastou beta testingu este pocas leta. Povodne som mal v plane sa aj zapojit avsak akosi nebolo casu a ani z financneho hladiska s tom oc neoplati. Totiz ceny su nizke a % kt. designer dotne su ovla nizsie. Ovela vyhodnejsi je teda priamy predaj sablony.

  3. No, pozeral som ceny, a su velmi nizke… myslim ze je to nieco podobne ako webtrh.cz… ale kvalitni webdesigneri nepojdu predavat design webu za 10Eur

Nie je možné pridávať komentáre.