The Sims ako film ??? – to si robia v EA srandu nie ??

Heh tak v RSS ma práve dorazila jedna správa podľa ktorej chcú štúdiá EA previesť hru The Sims do filmovej podoby. Nuž prevodov už pár bolo, napríklad taký Tomb Rider alebo Doom. Ok to sú ešte hry kde by som prevod na film chápal ale The Sims? Ako seriál s Xy časťami možno, ale ako celovečerný film som veľmi na pochybách. Veď existuje omnoho viac lepších hier ako Sims, ktoré priam volajú po filmovom spracovaní.

Zoberme si napríklad geniálnu hru od našich západných susedov MAFIA. To bola pani hra. Ak by sme zobrali len animované sekvencie, tak s toho máme veľmi slušný film. Divím sa, že to ešte nikoho nenapadlo. Zaujímavé by možno bolo tiež spracovanie posledného Command and Conquer 3 aj keď stratégiu spracovať do filmu je zrejme omnoho ťažšie ako akčnú hru.

Teraz si trocha pustím fantáziu na špacír. Celkom sranda by bola predložť nejakému nešťastníkovi scenáristovi na spracovanie do podoby filmu staručkú hru Frogger, ktorú som spomínal o pár postov nižšie a ešte väčšia úchylnosť by asi bola predložiť mu na spracovanie Tetris. No dobre to som už možno s prevodmi do filmovej podoby trošička prehnal. Ale ako vravím osobne si myslím, že The Sims ako film je veľmi zlý nápad.

Zdroj: Doupe.cz