Test nastavenia notebook plus LCD monitor plus klávesnica

Dnes som si povedal, že otestujem jednu celkom zaujímavú kombináciu pracovného nastavenia PC a notebooku. Teda, lepšie povedané notebooku. Použil som nasledovné komponenty. Notebook Lenovo IdeaPad U350 od Guroo.sk, 22 palcový monitor  Hyundai, klávesnicu Logitech Wave. Zisťujem, že toto nastavenie je celkom praktické a použiteľné, keďže notebook tak či tak doma používam ako primárny pracovný nástroj. Ale, ale zistil som, že celkom zásadnou nevýhodou, môžu byť len tri USB porty na notebooku. Áno ja viem, iPhone sa dá nabiť aj cez elektrickú sieť dobre no. Ale takto už napríklad  nenabijem Bluetooth slúchadlo, či nenapojím externý disk. Aj keď ten zasa môžem napojiť na NAS no nie ? BTW možno to bude divné ale napadlo ma použiť USB port NAS zariadenia na dobíjanie veď je to USB ako každé iné, alebo nie ? Ale, radšej ma opravte aby som zas niečo neprekombinoval. Inak kto z vás používa podobné primárne pracovné nastavenie ?

 

 

DSC_0001

12 názorov na “Test nastavenia notebook plus LCD monitor plus klávesnica

 1. ja to riesim tak, ze mam notebook otoceny „dole bruchom“ a ventilator je pekne navrchu

  +monitor, notas a klavesnica je uplne v pohode kombinacia a okrem dakych extremne narocnych aplikacii mi uplne zastane pc

 2. Dobíjím telefon a sluchátko z NAS – jde to. Používám takto NTB s monitorem – v dokovací stanici, takže s USB není problém.

    • ja to riesim tak, ze mam notebook otoceny „dole bruchom“ a ventilator je pekne navrchu

     +monitor, notas a klavesnica je uplne v pohode kombinacia a okrem dakych extremne narocnych aplikacii mi uplne zastane pc

 3. Dobíjím telefon a sluchátko z NAS – jde to. Používám takto NTB s monitorem – v dokovací stanici, takže s USB není problém.

Nie je možné pridávať komentáre.