Ten hore ma nemá rád – alebo ako sa varí večera na tri pokusy

Veru dnes som si robil večeru na tri pokusy. Plán číslo jedna bol ohriať si zostávajúce mäsko na zelenine a poriadne sa napapkať. Lenže, človek mieni a ľudská blbosť mení. Len som si na chvíľu odbehol a po návrate som zistil, že milé mäsko na zelenine sa akosi spieklo do čierna. Ok tak som potichu zanadával a vylial obsah hrnca do kýbla.

Plán číslo dva bola dobrá praženica. Hovoríte si, čo už sa môže na praženici preboha pokaziť. A veru, ž e môže a dosť zásadným spôsobom. Pri rozbíjaní vajíčok som si akosi nevšimol, že jedno z vajíčok nie je tak úplne v poriadku. A tak pripravené suroviny putovali znova do kýbla..

Plán číslo tri. Praženica pokus druhý. Tak tento pokus sa už konečne podaril na výbornú. Za obeť padlo 5 vajíčok. Pár plátkov cibule, asi tri kolieska salámy. Nuž a keď už som bol vytočený tak som si povedal,že si to vynahradím a navrch som si dal kečup a majolenku. Možno trocha sado maso kombinácia, ale verte, že výsledný efekt bol celkom chutný. Len keď som túto story rozprával mame, ktorá pracovala v pracovni netušiac čo sa odohráva v kuchyni tak zahlásila, že majolenku som nemusel, lebo bola určená na vianočný šalát. Nuž veď nepadla celá len dve lyžičky . :D. Tak veru ako vydíte aj večera sa dá robiť na tri pokusy. 😀

4 názory na “Ten hore ma nemá rád – alebo ako sa varí večera na tri pokusy

Nie je možné pridávať komentáre.