Televízia Pětka odštartovala na jednotku

Dnes alebo včera, to záleží kedy tento post čítate, odštartovala svoje vysielanie nová celoplošná Česká TV Pětka. A treba povedať, že  odštartovala na jednotku.  Táto televízia je niečim výnimočná. A to tým, že všetky programy, ktoré vysiela sú jej vlastné show. Žiadne americké seriály, alebo akvizície na Pětke nenájdete. A ja si myslím, že to je len dobre. Konečne tu máme originálne programy. Pětka odštartovala svoje vysielanie vo veľkom štýle. A to s reality show zo života Ivety Bartošovej, kde jej dáva vlastne šancu na akýsi reparát pred spoločnosťou, a na to aby zmietla zo stola bulvárne články a výmysli,  na jej adresu. Musím uznať, že Iveta v programe pôsobí veľmi prirodzene a milo, a mám pocit, že naozaj nič nehrá.

Následne som si pozrel show Nic není nemožné. Jedná sa vlastne o vedomostnú show, v ktorej známe osobnosti tipujú štatisticky v percentách presnosť odpovede na najrôznejšie záludné otázky.  Tak isto sa do TV vrátil aj Zdenek Ízer so svojou show Buřt cajk, a neostal nič dlžný svojej povesti. Bavil som sa parádne. No a na záver večera s Pětkou som si dnes pozrel kuchársko zábavnú talkshow Nevař z vody, kde David Suchařípa privítal Osmaniho Lafitu, a jeho priateľa Guya.

Vôbec som netušil, že Osmani je vlastne v Prahe, a že tak perfetkne ovláda češtinu, a je celkom vtipný chlapík. Musím uznať že televízii Pětka sa štart vydaril na jednotku. Zajtra som celkom zvedavý na talkshow v Luftě s Jakubom Kohákom. No a kde, že sa dá Pětka pozerať na Slovensku ? Úplne najistejišie, je zatiaľ sledovanie streamu na ich domovskej internetovej stránke www.petka.cz. Dúfam však, že sa táto TV objaví aj u nejakého nášho IPTV operátora.

2 názory na “Televízia Pětka odštartovala na jednotku

  1. akurat, ze videa hadzu na youtube a neda sa sledovat v archive, nakolko mi oznamuje, ze je to duplikatne video :)))

Nie je možné pridávať komentáre.