Tak nám Google Wave zamávalo pa a šáteček

wavelogo Tak veru. nebolo to tak dávno, čo sa pol sveta išlo pozabíjať za to aby získalo pozvánky do úžasného a prevratného nástroja, ktorým chcel Google nahradiť mail, a to do Google Wave. Už vtedy som mal taký divný pocit že toto veľké haló nem dopadne dobre. A tak sa veru aj stalo. V týchto dňoch spoločnosť Google svetu oznámila, že Wave proste končí. Ale verte tomu či nie, ani mi veľmi chýbať nebude. Priznajte sa, koľký z vás čo ste dostali pozvánky chodili na Wave pravidelne ? Ja sa priznám rovno, že som tam možno bol dokopy tak  10  ráz. Technologicky boal Wave celkom zaujímavá ukážka, ale pre mňa nemala nejakého reálneho využitia. Takže som tam ani nechodil. Som zvedavý, či má niečo Google so systémom ktorý v Wave použil v pláne, alebo či ho naozaj nadobro zrušil. Ale ako som už bol napísal Wave mi chýbať veľmi nebude.

4 názory na “Tak nám Google Wave zamávalo pa a šáteček

  1. Aj mne bude velmi chybat, myslim si ze to bola skvela myslienka. Mozno Google od neho cakal vela a nedal do toho tolko. Bol to skvely nastroj, moderny a pouzitelny. Skoda ho. Mohli by ale nechat takto ako to je, nemusi byt vyvyjany, pripadne vyvoj nechat komunite.

    Co sa tyka vyuzitia, Google nehovoril ze projekt uplne zahodi. Chce to pouzit ako integralnu sucat inych svojich oblubenych projektoch ako doplnok. Neviem si to zatial celkom predstavit co by to malo byt, necham sa prekvapit.

  2. popravde, mne ten nastroj bude pomerne chybat. cez wave koordinujeme projekt, co sa inak robi dost tazko (zdielanie idei a suborov tam je naozaj jednoduche) a stretavanie timu je nerealne, kedze sme doslova z kazdeho kuta sveta

  3. Aj mne bude velmi chybat, myslim si ze to bola skvela myslienka. Mozno Google od neho cakal vela a nedal do toho tolko. Bol to skvely nastroj, moderny a pouzitelny. Skoda ho. Mohli by ale nechat takto ako to je, nemusi byt vyvyjany, pripadne vyvoj nechat komunite.

    Co sa tyka vyuzitia, Google nehovoril ze projekt uplne zahodi. Chce to pouzit ako integralnu sucat inych svojich oblubenych projektoch ako doplnok. Neviem si to zatial celkom predstavit co by to malo byt, necham sa prekvapit.

  4. popravde, mne ten nastroj bude pomerne chybat. cez wave koordinujeme projekt, co sa inak robi dost tazko (zdielanie idei a suborov tam je naozaj jednoduche) a stretavanie timu je nerealne, kedze sme doslova z kazdeho kuta sveta

Nie je možné pridávať komentáre.