Tak nám idú vešať Saddáma

saddamTak veru je to tu. Nad Irackým prezidentom Saddámom Husajnom sa zaťahuje a to riadne. Dnes ho súd totiž odsúdil na trest smrti obesením. Saddám s toho zostal riadne v šoku. A údajne v sieni zvolal Alláh Akbar. Teda Alláh je veľký. Nuž ale neviem či mu toto zvolanie bude voľačo platné. Mám pocit, že ani nie. Saddám vraj tiež povedal, že by si zaslúžil ako exčlen armády popravčiu čatu. Súd mal na to evidentne iný názor. Nuž a na svete je zas o jedného diktátora menej. Alláh Akbar.

6 názorov na “Tak nám idú vešať Saddáma

  1. nikdy nerob inym to co nechces aby urobili oni tebe…takze tu to mame…nevahal brat zivoty….a teraz sa boji postavit tvarou tvar spravodlivosti…aj ked to maju pod palcom usa…ale predpokadam ze saddam by nevahal vyniest taky rozsudok nad bushom.
    keby bezny clovek zavrazdil tolko ludi…(alebo by ich dal zavrazdit) bol by bez milosti odvrhnuty spolocnostou ako zver a so suhlasom verejnosti popraveny…povzbudzoval inych aby zomreli za alaha…mnohi zomierali pre neho…to iste robi teraz bush(len sa neodvolava na alaha)…lenze on je ten vitaz…on sa zodpovedat nemusi..tak to chodi…myslim ze trest si zasluzi…aj ten najvyssi..ale nechcem sa byt doprs s pokrikom ake zadostucinenie spravodlivosti sa vykonalo…to nie…

  2. I keď jeho minulosť je dosť krvavá a podobne, zaslúži si trochu rešpektu a odstrániť aspoň tých smajlíkov, keď už nič iné. Je to človek a príde o to najvzácnejšie, čo mu ostalo – svoj život. Ja som zásadne proti trestu smrti, i keď on sám nemal problém ho vziať.

  3. Spätné upozornenie: vybrali.sme.sk

  4. Supeeer :). Brano toto je paradny prispevok. Hned ta fotka ma dostala a to „ale neviem či mu toto zvolanie bude voľačo platné“ :D.

    Treba mu tak turbanovi irackemu.

Nie je možné pridávať komentáre.