Štedrý deň 2013 je za nami ako ste ho prežili a čo ste našli pod stromčekom?

Tak priatelia, Štedrý deň je úspešne za nami. Darčeky máme všetci rozbalené. Dobroty pomaly ale isto miznú zo stolov. Aj keď počítam, že niekde budú miznúť ešte tak do Nového roku.  Ale poviem vám, že už teraz som riadne presladený. 🙂 A ako som pochodil pod stromčekom?

Nuž celkom v pohode. Ježiško  alebo Santa to podla toho na čo veríte, nadelil jednu celkom zaujímavú kameru. Panasonic HX-A100.  Tak isto veľmi praktickú baterku čelovku. To aby som sa v kempe v Bojniciach po tme nezabil. Ale samozrejme dá sa  využiť aj inak.

 Potešila ma aj peňaženka, keďže  tá moja akosi nemala priestor na mince, čo bol celkom fail. Táto ho už našťastie má. Tak isto ma potešila aj kniha plná vtipných príhod z  kokpitu, kde už názov Lituji minuli sme přístávací dráhu naznačuje, že zábava to bude kvalitná.

A čo vy? Ako ste dopadli čo sa darčekov týka?  Čo ste  s našli na Vianoc pod stromčeokm?  Ak máte chuť pochváľte sa v komentároch. Aj keď jasne Vianoce nie sú hlavne o tých darčekoch, ale o rodinnej pohodičke. A tá bola u nás stopercentná.