Spot Airwaves Máš na to prvá Slovenská reklama ktorá vždy zlepší náladu

Na mojom blogu zmienky o reklame veľmi často nevidno. Ak ma už ale nejaká reklama osloví tak to naozaj musí stáť za to, pretože za normálnych okolností na reklamu reagujem asi tak, ako väčšina z vás. Chápem, že z nej TV žijú, ale nemusím ju. Avšak, s času na čas sa objaví v televízii spot, na ktorý pozerám s otvorenými ústami a hovorím si, jeežiš toto je geniálne.Väčšinou sa mi to stane pri reklamách zahraničných, ale aj u nás je situácia čím ďalej tým lepšia. Prečo to vlastne píšem ?

Naposledy ma totiž odrovnala  reklama na žuvačky Airwaves pod heslom Máš na to. Nebol by som si ju všimol, keby mi nezačal hrať ako podklad do uší hit mojej mladosti 2Unlimited a No Limit. A však pri pohľade na TV mi padla sánka, a začal som uvažovať, čo si chlapci v agentúre za matroš šľahli keď toto páchali.

Použiť totiž k 2 Unlimited a sklabe No Limit ľudové motívy rôznych krajín, a celé to zaklincovať tancujúcim rozhodcom pískajúcim onu známu melódiu na píšťalke, tak to sa len tak nevidí. Poviem vám za tento riadne uletený nápad agentúre tlieskam. Túto reklamu si totiž sem tam pustím na YouTube pre dobrú náladu.

Veru verte či nie, ale táto kombinácia songu a obrazov v reklame ma ešte stále dokáže dostať do kolien a poriadne pobaviť. Kiež by boli všetky reklamy tak zábavné ako je táto. Agentúre ktorá toto spáchala patrí gratulácia, naozaj vedia ako na to. No a aby ste o to veľdielo neprišli, nájdete ho priamo tu pod článkom.

1 názor na “Spot Airwaves Máš na to prvá Slovenská reklama ktorá vždy zlepší náladu

Nie je možné pridávať komentáre.