Sledujete radi JOJ, Markízu či dačo iné ?

Ako som tak dnes pozeral TV tak mám pocit, že TV JOJ začína valcovať Markízu čím ďalej tým viac. Pozrel som si na Markíze diel seriálu Rádio. Nuda. Na to aké promo mu robili je výsledok naozaj dosť biedny. Zato som si napravil náladu pri Jojkárskych veciach ako Mafstory a Profesionáli. Dnešné epizódy jednoducho nemali chybu. Inak dosť ma štve, že u nás nebudeme môcť sledovať novo odštartovaný kanál Prima Cool. Rád by som si pozrel Futuramu, či napríklad Bláznivú vedu. Snáď sa aj u nás podobný typ programu raz objaví. Ale zatiaľ si budem musieť vystačiť s TV JOJ a JOJ Plus, prípadne nejakou tou káblovkou, pretože Markíza a STV sa pre mňa stali nezaujímavé. A čo vy ktoré stanice preferujete ?

10 názorov na “Sledujete radi JOJ, Markízu či dačo iné ?

  1. a ešte k článku, jo jo Markíza upadá, však viď sledovanosť je úplne na trosky!

  2. Pripájam sa jednoznačne zo slovenských TV JOJ a internetová JOJ – huste.sk a spravodajská TA3, z českých Prima poprípade si rád pozriem nejaký zaujímavý dokument na Reality/Discovery/Spektrume.

  3. ja mam nastastie satelit, cez ktory funguje aj prima cool. stala sa mojim najoblubenejsim kanalom. okrem toho kukam hlavne ocko, mtv, vivu a joj.

  4. Disovery, obcas Dr. House na stv.. NASA TV ked startuje raketoplan a je to v rozumnej dobe.. inak rapidshare/torrenty 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.