Skype a reklama ? – to hádam žartujete

Podľa FWD.sk Skype údajne silno uvažuje nad zavedením nejakej formy reklamy, do svojho klienta. Toto však podľa mňa a nie len podľa mňa môže naraziť na dosť značný odpor verejnosti. Ono Skype sa hlavne u nás využíva na komunikáciu z rodinou. No a predstava, že pri volaní sestre alebo tete ma pri čakaní na zdvihnutie hovoru miesto tónu otravuje nejaká reklamná hláška, prípadne, že mi počas video hovoru s kamarátmi a rodinou vyskakuje okno s reklamou ala YouTube, tak takáto predstava ma veru dosť desí. Avšak Skype vraj sľubuje, že ak reklama bude, tak bude urobená vkusne. Nuž som zvedavý. Je mi jasné, že náklady na prevádzku služby tipu Skype musia byť šialené a treba hľadať peniaze kde sa to len dá. Ale reklama podľa mňa nebude ten správny krok. Ak sa k tomu Skype odhodlá, tak osobne mu prorokujem jemný odliv užívateľov.

2 názory na “Skype a reklama ? – to hádam žartujete

  1. Slovenský trh je z pohľadu skype „nula celá nula nič“, takže to, či u nás ľudia telefonujú babke, alebo obchodným partnerom nie je podstatné. Aj s tym značným odporom verejnosti by som si taký istý nebol. Nechajme sa prekvapiť, skoré súdy sú unáhlené.

  2. Slovenský trh je z pohľadu skype „nula celá nula nič“, takže to, či u nás ľudia telefonujú babke, alebo obchodným partnerom nie je podstatné. Aj s tym značným odporom verejnosti by som si taký istý nebol. Nechajme sa prekvapiť, skoré súdy sú unáhlené.

Nie je možné pridávať komentáre.