Rozmýšľajú niekedy výrobcovia produktov ?

Dnes som si bol kúpiř izbovúanténu aby som mohol sledovať  tv aspoň do času pokiaľ nám  nezavedú DIGI-TV, ktorú som objednal. Pri niektorých výrobcoch mavšak šokuje jedna vec.  Kábel k anéne jednak napájací a aj koaxiál bol neskutočne krátky. Nuž výrobcovia by sa mali niekedy zamyslieť nad tým, či by sa neoplatilo vyrábať káble trochu dlhšie. Nie  každý má zástrčku hneď pri TV. Ale toto platí asi aj u iných výrobkov, nie len u izbových antén. A aké máte vy skúsenosti s najrôznejšímy kblami ?

11 názorov na “Rozmýšľajú niekedy výrobcovia produktov ?

  1. Digitálna televízia nikdy nebude taká kvalitná ako klasické analógové vysielanie. Čo sa týka kvality obrazu od spoločnosti Digi-TV je to chabé. Niektoré kanály majú fakt nízky bitrate čo sa týka zvuku a aj obrazu – stačí trocha väčšia uhlopriečka – a už je to skoro nepozorovateľné a nepočúvateľné.

  2. Braňo, sťažuješ sa na dĺžku kábla, pričom zabúdaš na jednu podstatnú vec: čím dlhší je kábel, k tým väčším stratám signálu prichádza. A pri koaxiáloch je to doslova zlaté pravidlo. Nie za všetko môžu výrobcovia, niekedy úraduje aj fyzika.

  3. To,že v Stupave nie je kablovka viem dávno,dokonca ani v starej Dúbravke-dedine, nebola natiahnutá.A taký Devín s pár obyvateľmi káblovku má.

  4. V Stupave neni kabel? clovek by povedal ze tak blizko bratislavi bude kablovka na stopercent.

  5. Antena mna netrapi, avsak digi-tv robi casto starosti. Aj ked ma clovek prednastaveny jazyk ozyva sa z telky mnozstvo balkanskych dialektov. A okrem toho signal vypadne obcas aj pocas slnecneho jasneho dna.
    Radsej by som volil asi kabel…

Nie je možné pridávať komentáre.