Rok 2019 sa začal – krátky súhrn roku predošlého

Tak priatelia, a je tu nový rok 2019. Ak by som sa obzrel za uplynulým rokom, tak bol z bloggerského hľadiska celkom pestrý. Vyskúšal som si pravidelné streamovanie. Na recenziách sme mali celkom zaujímavé notebooky, a mnoho iného. Tý čo ma sledujete pravidelne tak viete.

Menil som doménu z  .sk na .news , aby som zas nakoniec skončil pri .sk- No fujtajbl so mnou. Takéto zmeny sa veru nerobia, lebo to nie je dobré pre image, ale ani pre SEO. Na YouTube sme si chceli dať s Tomášom Abbafym  video chellenge,ktorá nám však obom časom akosi ukapala na mrtvom bode. Proste sme to obaja nedali.

Čo sa týka súkromia, to tu  rozoberať nebudem, pretože veru nie je až tak veľmi o čom a niektoré udalosti neboli vôbec veselé, a tak vás tu nimi nebudem zaťažovať. A čo predsavzatia ?

Nuž tie si radšej nedávam, pretože viem, že to proste nedopadne dobre. Posledne som si dal predsavzatie skoršieho zaspávania, a skoršieho vstávania. No ehm, vydržalo to tak týždeň, a predsavzatia o chudnutí, už radšej neriskujem vôbec. A čo vy, aký bol váš rok? A dávate si predsavzatia do toho nového ?