Robotický vysávač od MSI

MSI je skôr známe, ako výrobca PC, webkamier, a notebookov, či napríklad grafických kariet. Avšak na tohtoročnom Computexe totiž spoločnosť MSI predstavila vlastný vákuový robotický vysávač. Ako vidno, vzhľadovo tento vysávač, pripomína výrobok Roomba od iRobot. Koľko bude táto vec stáť, a kedy sa začne predávať, však zatiaľ spoločnosť MSI neoznámila.

 

 

Zdroj: Engadget

6 názorov na “Robotický vysávač od MSI

  1. Ten 1600W vysavac ma v reale len 1000W ostatok je teplo nejde o vykon ale o prepracovanost a system luxovania ten koberec s 3mm vlasom povysava aj robot a kvalitnejsie ako energeticky nenazrany vysavac. Ja tu kavu budem pit a on bude vysavat potom idem kam chcem a on si vysava dalej pokial este nieco ma. A to si vezme iba cca 30-60W .

  2. Ále, musíte uznať, že kam sa hrabe metlička a vrtuľka z ventilátora na kvalitný, vreckový 1600 Wattový vysávač s hubicou. Toto malé čudo ťažko povysáva omrvinky z obyčajného koberca s výškou vlasu 3 mm. Tomu neverím, že to dkoáže. Ja si myslím, že sú to len hračky pre geekov. Zakedy „on“ povysáva, tak ja mám obývačku už 2x povysávanú a slopem kávu a listujem si v časopise ako ta holka v tom videu.

  3. Dálkový ovladač Roomba má, ale propojení s PC a navíc live kameru v těle nemá. Jsem zvědav jak na tom bude UI od MSI.

  4. Ále, musíte uznať, že kam sa hrabe metlička a vrtuľka z ventilátora na kvalitný, vreckový 1600 Wattový vysávač s hubicou. Toto malé čudo ťažko povysáva omrvinky z obyčajného koberca s výškou vlasu 3 mm. Tomu neverím, že to dkoáže. Ja si myslím, že sú to len hračky pre geekov. Zakedy „on“ povysáva, tak ja mám obývačku už 2x povysávanú a slopem kávu a listujem si v časopise ako ta holka v tom videu.

    • Ten 1600W vysavac ma v reale len 1000W ostatok je teplo nejde o vykon ale o prepracovanost a system luxovania ten koberec s 3mm vlasom povysava aj robot a kvalitnejsie ako energeticky nenazrany vysavac. Ja tu kavu budem pit a on bude vysavat potom idem kam chcem a on si vysava dalej pokial este nieco ma. A to si vezme iba cca 30-60W .

  5. Dálkový ovladač Roomba má, ale propojení s PC a navíc live kameru v těle nemá. Jsem zvědav jak na tom bude UI od MSI.

Nie je možné pridávať komentáre.