Reklamacie.sk predajcom uľahčia prácu s vybavovaním reklamácií

Dnes by som vám celkom rád predstavil službu určenú hlavne majiteľom  eshopov a obchodov všeobecnde. Ak predávate  akýkoľvek tovat, určite ste sa už stretli s tým, že vám prišli kupujci tovar reklamovať. No a ak sa takýchto reklamácií nakopí viacero, tak je ich vybavovanie čo sa papierovačiek týka neskutočná otrava. Ale to vlastne platí na aké koľvek papierovačky. Systém reklamacie.sk toho zvláda naozaj veľa. Jednak vám po vyplnení porfilu vašej firmy veľmi uľahčí vyplňanie reklamačných formulárov.

Keďže dáta ktoré ste zadali  v profile už budú na formulároch predvyplnené. To isté platí pre logo firmy či odtlačok pečiatky. To však nie je všetko Reklamacie.sk môžu posielať mailové či SMS notifikácie vašim zákazníkom o tom v akom stave sa nachádza vybavenie tej ktorej reklamácie. Šikovné čo poviete ?

Systém sa mi osobne veľmi pozdáva, a myslím že môže mnohým obchodníkom uľahčiť prácu. Služba však nie je zadarmo, ale je možné si vyskúšať DEMO, či a ako vám bude služba Reklamacie.sk vyhovovať. Systém samozrejme vždy spĺňa najnovšie zákonné normy platné v SR, ktoré jeho autori prebežne aktualizujú, takže ja ako obchodník sa nemusím báť, že či som niekde nespravil chybu a nebudem mať teraz poťahovačky. Takže ak hľadáte ako si uľahčiť život, a vybovavať reklamácie čo najpohodlnejšie a najrýchlejšie, myslím si, že systém Reklamácie.sk by mohol byť pre vás a vašu firmu riešením.

Ako som však spomínal systém nie je zdarma. Aké sú teda ceny ?  Demo účet získate na 30 dní úplne zdarma. Ročné predplatné získate buď za 6,99/mesačne alebo pri ročnej platbe 83,88 eura v cene je aj 200 SMS. V pripade polročného predplatného je cena 7,99 mesačne alebo 47,94 eura za polrok. Vcene je potom 100 SMS na polrok. Tak  či onak je systém Reklamacie.sk skvelý spsob ako si uľahčiť prácu s vypisovaním nekonečných formulárov.