Reklama na iPhone 4G je vonku

Tak a je vymalováno.  Na Techeblogu sa objavila prvá oficiálna reklama na nový iPhone 4G. Takže uvedenie tohto telefónu je skutočne na spadnutie. A pravdepodobne ho môžeme skutočne očakávať na  WWDC10. Ako to tak podľa spotu vyzerá, nový iPhone bude mať hliníkové telo. Tak isto bude mať kameru vpredu na plnohodnotné využitie 3G hovorov. Avšak čo je pre nás najzaujímavejšie, tak tak isto bude fungovať na nové microSIM karty. Som len zvedavý, kedy sa tieto nové SIMky dostanú k našim operátorom. Alebo budeme nútený si svoje súčasné ručne upravovať ?

14 názorov na “Reklama na iPhone 4G je vonku

 1. a este aj priamo v popise videa na youtube je napisane, ze to autor urobil ako 3D animaciu z neoficialnych prototypov ktore nasiel na internete.. mam pocit ze tento blog je uz menej doveryhodny ako cas.sk :-/

 2. priamo vo videu je v 0:01 napisane „The new iPhone 4G-HD* – *or what it may look like“, takze urcite nie ziadna oficialna reklama na novy Iphone 4G ako pises v clanku. Apple takto marketing nerobi..

 3. nie som si isty, ze ide o oficialnu reklamu. presnejsie: toto nie je oficialna reklama apple. preco by promovali nejaku divnu app?

 4. no Brano, len nech sa nepredvadzaju, zas opat predrazena hracka 😀

 5. priamo vo videu je v 0:01 napisane „The new iPhone 4G-HD* – *or what it may look like“, takze urcite nie ziadna oficialna reklama na novy Iphone 4G ako pises v clanku. Apple takto marketing nerobi..

  • a este aj priamo v popise videa na youtube je napisane, ze to autor urobil ako 3D animaciu z neoficialnych prototypov ktore nasiel na internete.. mam pocit ze tento blog je uz menej doveryhodny ako cas.sk :-/

 6. Braňo, aj keby si nebral do úvahy nič iné, tak hneď na začiatku je vysvetlivka ku hviezdičke „Or what it may look like“. T.j. žiadna oficiálna reklama, iba fanvideo.

 7. LOL, notak toto sa Ti podarilo. Oficálna reklama? A si si tým istý? …

 8. fail.
  v tom videu je napisane „*or what it may look like“, takze CELKOM URCITE to NIE JE oficialny spot.

 9. Tá reklama je fake, resp. je to reklama na tú app čo je tam ukázaná. Predsa len nezaškodí trocha súdnosti, veď virál poznáme všetci…

 10. nie som si isty, ze ide o oficialnu reklamu. presnejsie: toto nie je oficialna reklama apple. preco by promovali nejaku divnu app?

 11. no Brano, len nech sa nepredvadzaju, zas opat predrazena hracka 😀

Nie je možné pridávať komentáre.