Recenzia: LAVNAV a Skin Flame od Kubiak.sk

V týchto dňoch som obdržal na recenziu celkom zaujímavé produkty od eshopu Kubiak.sk. Rozmýšľal som, či má zmysel písať dva články, alebo ich spojím do jednej recenzie. Napokon som sa rozhodol pre jeden článok, kde popíšem produkty oba.

Prvý produkt, ktorý si predstavíme je s tých praktickejších, aj keď jeho názov LAVNAV môže byť trocha zavádzajúci. LAVNAV alebo aj Lavatory navigator, je v podstate malá lampička, na dve AA batérie. Túto lampičku umiestnite nad vašu toaletu. Prečo je to umiestnenie také dôležité? LAVNAV, totiž obsahuje fotobunku, ktorá detekuje, či je doska na toalete sklopená, alebo odklopená. Pdľa toho svieti v noci buď červené, alebo zelené svetlo. Inak na LAVNAV je celkom fajn, že svetlo,ktoré z neho vychádza, je relatívne jasné, a dostatočne osvetlí vašu toaletu, aj bez toho, aby ste museli rozospatý uprostred noci zažínať veľké svetlo v miestnosti, čo povedzme si nie je nič príjemné. Takže v tomtp prípade oceňujem LAVNAV ako celkom užitočnú pomôcku do našich toaliet.

DSC_0001

 

DSC_0006 

 

Ďalším produktom z eshopu Kubiak.sk je skin na notebook Flame od výrobcu Manhattan. Nikdy predtým, som si nijaký skin na notebook neobjednával, a tak som mal aj trocha obavy. Avšak bol som veľmi milo prekvapený kvalitou tohto výrobku. A ľahkosťou inštalácie. Skin dokonca obsahuje aj vodiacu mriežku, podľa ktorej si ho môžete prípadne orezať, ako som to musel urobiť ja, keďže nie celkom zapasoval na môj notebook a jemne prečuhoval. Po orezaní nožnicami, však bolo všetko v najlepšom poriadku. Strana ktorou sa skin na notebook lepí je spracovaná veľmi kvalitne, a tak ľahko veru z notebooku neodpadne. Takže tento skin môžem leda tak pochváliť. Samozrejme to ako dobre a presne ho nalepíme, je už na šikovnosti každého z nás. Nuž a nejako výnimočne sa mi lepenie skinu podarilo.

DSC_0007

Ako vidno, eshop Kubiak.sk ponúka veľmi zaujímavé a originálne darčeky alebo gadgety. Osobne som ako fanúšik rôznych gadgets celkom rád, že sa tento druh tovaru, začína udomácňovať aj na našom tru.

1 názor na “Recenzia: LAVNAV a Skin Flame od Kubiak.sk

Nie je možné pridávať komentáre.