Real racing II pre iPad hraný na TV ? A prečo nie

Včera som si tak viac menej z dlhej chvíle vyskúšal, ako by sa hralo na iPade pripojenom na TV. Použil som špeciálny adaptér, ktorý som kedysi, už neviem presne kde kúpil za nekresťanských 30 Euri. Stiahol som si hru Real racing II a bol som celkom zvedavý, čo sa bude diať ak pripojím iPad k TV. Už na samotnom iPade sa táto závodička hrá úplne super, a je dosť nákazlivá a chytľavá. Avšak skutočný šok pre mňa prišiel, keď som túto hru zapol v spomínanej konfigurácii s TV.

iPad totiž neposlal na surovo obraz celej obrazovky na TV, ale  programátori Real racing II vyrobili úžasnú vec. V spojení s TV sa z iPadu totiž v tomto prípade stáva len akýsi HUD displej s menu a joystick zároveň. Samotný závod prebieha potom na vašej TV, a tak si ho môžete naozaj naplno vychutnať. Neviem či je toto priamo vlastnosť iPadu, ale poviem vám, v tomto prípade ma sakramentsky potešila. HUD na iPade som stejne ako si s pochopiteľných dôvodov nestíhal sledovať. Ale tak či onak je tento štýl ovládania perfektne premyslený, a vy z hrania na iPade zrazu získavate pocit, ako keby ste hrali na nejakej konzole. Takže ak máte iPad, určite túto kombináciu skúste. Netvrdím, že bude fungovať vždy a všade. Ale ak hej stojí to skutočne za to.

2 názory na “Real racing II pre iPad hraný na TV ? A prečo nie

  1. co si fanusik mclaren f1? multiplayer s nim je ako hranie biliardu s malymi detmi, ktore si myslia, ze len mclareny su na tej hre najviacejlepsie a budu moct byt prvy.

    vyskusaj jazdenie so Scirroccom a s Camaro CC, tam jazdia skutocni profici tejto hry.

    mimochodom, s Apple TV funguje ten prenos aj bezdrotovo cez AirPlay Mirroring. Mat ipad na kabli trosku obmedzuje.

    ked uz jazdis multiplayer, tak sa nejako normalne identifikuj v Gamecenter ID. mna rozhodne spoznas. rony:iphone.cz

    • Rony to je len ilustračný creen. Nejak som neuvažoval čo tam je za auto. A zas McLaren na blogu celkom dobre vyzerá :P. Apple TV zatiaľ ešte nevlastním. Ale samozrejme čo nie je môže čoskoro aj byť 😀

Nie je možné pridávať komentáre.