Prvý pohľad na nový 17 palcový Dell Alienware

Možno niektorý z vás vedia, možno nie, ale práve v týchto dňoch testujem jeden celkom zaujímavý herný notebook. Konkrétne sa jedná o najnovší 17 palcový notebook Dell Alienware. A treba uznať, že výkon tohto notebooku je temer ultimátny.

Zatiaľ som hral niekoľko hier.  Napríklad EuroTruck Simulator  2, v nastavení na Ultra detailoch. Counter Strike Global Offensive, či World of Tanks, tak isto na maximálne detajly. Momentálne inštalujem Diablo III, a chystám sa na Battlefield 3.

Dell Alienware

A akú konfiguráciu má notebook, ktorý som dostal na testovanie ? Tak v prvom rade je to  procesor Intel Core i7 štvrtej generácie. Procesoru statne sekunduje 16 GB RAM, a to všetko skvele dopĺňa herná grafika Nvidia GForce GTX 770m.

To samozrejme nie je všetko čo tento ultimátny herný notebook ponúka. Notebook ponúka aj veľmi kvalitný  Full HD displej, s rozlíšením 1920×1080. A samozrejme v matnom vyhotovení. Notebook toho však ponúka oveľa viac. Ale tento post berte prosím skôr ako takú upútavku na kompletnú recenziu, ktorá príde už čoskoro.