Prvý deň v Banskej Bystrici za mnou a nový Batman príjemne prekvapil

Tak ako už z minulého postu viete. Tento víkend trávim u kamrátov v Banskej Bystrici. A musím povedať, že to bol naozaj dobrý nápad. Hneď na to ako som sa ubytoval a torcha si oddýchol, tak sme sa celá prtia vybrali  do kina. A aký,  že sme zvolili film ? Voľba padla na film Batman: Temný rytier povstal. A treba povedať, že to bola voľba viac než skvelá. Síce som jemne usedený, keďže celý film trval temer tri hodiny.

Ale treba povedať, že film to je viac než vydarený. Jednak čo sa dejovej zápletky týka, tak po stránke najrôznejších batmanovských  hračiek, až po stránku hudobnú. Dej filmu vám však nepoviem. Ale naznačím, že tvorcovia si nechali celkom zaujímavé zadné vrátka pre jeho pokračovanie.Osobne ma posledný Batmanovský film veľmi príjemne prekvapil a tie hodiny v kine určite stáli za to. A čo je v pláne naďalej ?

V sobotu sa vyberieme pravdepodobne niekam do mesta. Aj keď zisťujem, že moja kondícia je na tom dosť biedne. Keďže Banská Bystrica je samí kopec. Pokiaľ idem dole kopcom je to ok ale horšie je to do kopca. :D. Tak či onak sa na sobotu celkom teším. Rozhodne bude veselo.