Prvé reálne skúsenosti s Orange WOW ako som si balíček vyberal

Pred časom spoločnosť Orange spustila veľkú kampaň s názvom Končíme. Všetci sme sa pýtali, s čim že to Orange vlastne končí, tí škodoradostnejší tajne dúfali, že Orange končí ako taký. Potom prišlo veľké odhalenie novej ponuky, ktorú Orange nazval WOW.

Jedná sa o volací program s klesajúcou tarifikáciu. Teda čím viac voláte tým menej platíte. Samozrejme existuje aj ponuka zvýhodnených balíčkov, na ktoré som sa zameral. Ešte vás chcem upozorniť, že toto nie je v žiadnom prípade PR člnok pre Orange ale moje reálne skúsenosti s tým ako to vlastne s tým WOW paušálom je.

Keďže mám blog kde recenzujem najrôznejšie produkty, je pre mňa nevihnutná komunikácia s agentúrami, a aj keď máme dobu internetovú sami uznáte, že veľa vecí sa lepšie dojedná telefonicky. Okrem toho že veľa telefonujem, ešte viac SMSkujem, Plus hojne využívam internet. A tak som potreboval riešenie, ktoré mi za relatívne slušný peniaz ponúkne veľa muziky

Podrobne som si prezrel všetky zvýhodnené balíčky programu WOW a najviac mi do  oka padla ponuka Maximum 2 bez telefónu za 39,99 € mesacne. Ok môžete namietať, že je to veľa, ale  hockedy som za moje telefonovnie zaplatil cez 50 € dakedy sa faktúra vyšplhala aj nad 100 € holt blogovanie prináša aj isté finančné obete :).

A tak mi táto ponuka pripadala ako veľmi vhodná práve pre mňa. A znova upozorňujem, že verte alebo nie, fungujem ako klasický zákazník. Ono faktúru do 100€ som dal spoľahlivo nech som bol u akého koľvek operátora. Takže vybral som si balíček maximum 2 kde mám nekonečno hovorov do všetkých sietí tak isto nekonečno SMS a internet 2GB aj keď tu by to už možno mohlo byť aj tých 6GB keďže sa po preťahaní rýchlosť spomalí.

Ok poviete si vychádzajú rôzne porovnania programu WOW  s inými operátormi napríklad s O2 Fér kde je garantovaných 55 € Ale aj tak nech počítam ako počítam, 39,99 je ešte vždy menej ako 55. Ale povedzme aj B Orange má aj balíčky kde netreba ísť tak vysoko s cenou najlacnejší je napríklad Základ za 9 € mesačne.

Samozrejme každému vyhovuje niečo iné a každý nech sa rozhodne pre toho svojho operátora. Zatiaľ WOW používam a som zvedavý na záverečnú faktúru po  zúčtovacom období. A ak by ste boli veľmi zvedavý v prípade že tým neporuším  nejaké predpisy veľmi rád dám scan faktúry na blog, aby bolo vidno ako to vlastne vyzerá v reálnom prípade

2 názory na “Prvé reálne skúsenosti s Orange WOW ako som si balíček vyberal

  1. Prosim Ta, nezabudni na ten scan.
    Dik
    PS – v Opere ti nekorektne funguju komentare, okno zblbne, zmensi sa a nie je mozne vyplnit pole pre koment.

    • Bude k tomu samostatný post očakávam vďaka SMS lístkom dáke drobné navýšenie Scan faktúry smiem zverejniť mám to potvrdené priamo v Orange

Nie je možné pridávať komentáre.