Proporta Protective netbook case – recenzia

Pred časom som od spoločnosti Proporta dostal na recenziu celkom zaujímavý produkt. Jedná sa o pevné plastové priehľadné puzdro n a môj ASUS EEE PC 1000 H. A ako vždy Proporta pribalila k produktu aj sáčok anglického čaju, ktorý si užívam pri písaní tejto recenzie. Takže poďme na to.

Puzdro prišlo zabalené v priehľadnom a celkom veľkom igelitovom vrecku. Našťastie problémy s rozbalením produktu sa nekonali, a všetko šlo hladko. Puzdro samotné sa skladá z dvoch častí. Jedna časť je určená na spodok netbooku a druhá na zadnú časť displeja.

DSC_0005

Najprv som sa zľakol či pošta produkt nepoškodila keďže je na dve časti, ale našťastie to tak malo byť. Najprv som sa rozhodol osadiť spodnú časť tohto puzdra. Sadlo na jednotku, a všetky výlisky na USB LAN a napájanie sadli na výbornú. Trocha problematickejšia bola horná časť, kde som buď nepochopil systém nasadenia, alebo neboli výlisky úplne perfektné, ale po menšom súboji sa mi podarilo aj hornú časť púzdra správne osadiť.

DSC_0006

DSC_0009

DSC_0010

S týmto púzdrom vyzerá netbook o niečo robustnejšie, no na druhej strane ho púzdro celkom dobre chráni pred poškriabaním a nechceným poškodením. Dojem môže troška kaziť problematickejšie nasadzovanie hornej časti, ale inak sa jedná o celkom vydarený produkt spoločnosti Proporta.

2 názory na “Proporta Protective netbook case – recenzia

  1. Brano trocha obmedz to slovo "celkom". Mimochodom po polroku zacina moj biely netbook stracat svoju sviezobielu farbu, mozno prave nieco podobne by ho aspon z casti ochranilo…

Nie je možné pridávať komentáre.