Pripravuje Lenovo model Ideapad Z460 ?

Podľa blogu Engadget to vyzerá, že spoločnosť Lenovo, pre nás pripravuje nejaké nové notebooky tejto rady. Na evente v Číne bol vraj k videniu Lenovo ideapad Z460. Jedná sa o 14 palcový notebook s 2,13 Ghz Core i3 procesorom. Grafickou kartou ATI HD5145, 2 GB RAM a  320 GB SATA. Na predvádzanom modeli bol údajne nainštalovaný Windows 7 Home Basic. Pritom na Lenovo U35O, ktoré vďaka Guroo.sk používam bol predinštalovaný slovenský Windows 7 Home Premium. Takže neviem prečo tu Lenovo siahlo po nižšej verzii. Zatiaľ však ešte nie je aspoň mne známe, kedy a  či sa tento model dostane aj ku nám. Samozrejme sa pokúsim zistiť aj nejaké informácie, a dám vedieť na tomto mieste. Ale môže to byť celkom zaujímavý notebook.

lenovo-ideapad-z460 (1)

2 názory na “Pripravuje Lenovo model Ideapad Z460 ?

  1. S Lenovo to z môjho pohľadu ide dole vodou, niekedy to bola záruka kvality, teraz sa to stále viac približuje novými modelmi lowe endu, aj ten obrázok vyzerá ako nejaký Asus šmejd.

  2. S Lenovo to z môjho pohľadu ide dole vodou, niekedy to bola záruka kvality, teraz sa to stále viac približuje novými modelmi lowe endu, aj ten obrázok vyzerá ako nejaký Asus šmejd.

Nie je možné pridávať komentáre.