Prima a Nova na DIGI TV

Človek je chvíľu odcestovaný preč, a na domácom televíznom trhu sa udejú celkom zaujímavé veci. Platforma DIGI TV do svojej ponuky neočakávane zaradila TV PRIMA a TV NOVA. Česká DIGI TV na oplátku dostala do vienka Markízu, JOJku a STV kanály. Som celkom zvedavý, ako dlho to vydrží a kedy sa ozvú dotknuté tv stanice. Prípadne či má tento raz DIGI so všetkými riadnu dohodu. Ak by mala, tak by to bolo celkom príjemné prekvapenie. Nuž uvidíme, čas ukáže ako sa celá situácia vyvinie. Ale budem rád ak v ponuke Nova a Prima vydržia čo najdlhšie. A čo vy typujete ? ako dlho tam tieto dva programy vydržia ?

10 názorov na “Prima a Nova na DIGI TV

 1. A máš tam aj NOVU minimálne 10 rokov bez prestávky v tej tvojej káblovke? Ak si si nevšimol reč bola hlavne o TV NOVA, Prima má trocha iný prístup ku káblovkám a satelitom než NOVA.

 2. Ja mám primu cez obyčajnú káblovku už minimálne 10 rokov bez prestávky. A nikto ju nechce vypnúť…

 3. Dobra otázka, ako je to možné keď v sa v Česku neplatia naše (slovenské) koncesionárske poplatky a naopak (u nás tie české). Zaujímalo by to aj mňa ako sa to dá, ako sú riešené vysielacie práva pre iný štát. To bol iba môj názor, nevidím do toho tak aby som sa mohol fundovane vyjadrovať. Pamätám si ale ako TV NOVA vyskakovala, keď ich zaradilo UPC alebo MAGIO do ponuky… rýchlo bola zasa z ponuky vyradená (ako to potom dopadlo som už nesledoval, lebo ja nemám satelit. No a samozrejme je otázne ako to má DTV licenčne a právne ošetrené. Nebudem tu už vypisovať, lebo ma ešte náhodou vypískajú, že tomu nerozumiem. Takže asi tak.

 4. Ja mám primu cez obyčajnú káblovku už minimálne 10 rokov bez prestávky. A nikto ju nechce vypnúť…

  • A máš tam aj NOVU minimálne 10 rokov bez prestávky v tej tvojej káblovke? Ak si si nevšimol reč bola hlavne o TV NOVA, Prima má trocha iný prístup ku káblovkám a satelitom než NOVA.

 5. Prima tam vydrží určite dlhšie ako Nova. Myslím si že je to iba ťah Novy, kvôli Talentmánii a CS má talent. Jednoducho Nova naháňa sledovanosť. Keď TM a CSGT skončí, Nova sa veľmi rýchlo poponáhľa protestovať proti zaradeniu do ponuky slovenskej DIGI TV (i keď si mýslim, že DTV by mala byť len jedna). Podľa mňa je to len vypočítavosť Novy a Prima sa s ňou zvezie, pretože pre Primu to bude príjemné zvýšenie sledovanosti…takmer bez práce.

 6. Prima tam vydrží určite dlhšie ako Nova. Myslím si že je to iba ťah Novy, kvôli Talentmánii a CS má talent. Jednoducho Nova naháňa sledovanosť. Keď TM a CSGT skončí, Nova sa veľmi rýchlo poponáhľa protestovať proti zaradeniu do ponuky slovenskej DIGI TV (i keď si mýslim, že DTV by mala byť len jedna). Podľa mňa je to len vypočítavosť Novy a Prima sa s ňou zvezie, pretože pre Primu to bude príjemné zvýšenie sledovanosti…takmer bez práce.

   • Dobra otázka, ako je to možné keď v sa v Česku neplatia naše (slovenské) koncesionárske poplatky a naopak (u nás tie české). Zaujímalo by to aj mňa ako sa to dá, ako sú riešené vysielacie práva pre iný štát. To bol iba môj názor, nevidím do toho tak aby som sa mohol fundovane vyjadrovať. Pamätám si ale ako TV NOVA vyskakovala, keď ich zaradilo UPC alebo MAGIO do ponuky… rýchlo bola zasa z ponuky vyradená (ako to potom dopadlo som už nesledoval, lebo ja nemám satelit. No a samozrejme je otázne ako to má DTV licenčne a právne ošetrené. Nebudem tu už vypisovať, lebo ma ešte náhodou vypískajú, že tomu nerozumiem. Takže asi tak.

Nie je možné pridávať komentáre.