Priestor pre startupy The Spot oficiálne otvorený

Včera som sa zúčastnil otvorenia Coworkingového priestoru pre mladé Slovenské startupy The Spot. Treba pochváliť usporiadateľov tejto otváracej akcie, pretože tá sa vydarila naozaj na výbornú, a po mojom odchode tam veľa ľudí ešte ostalo. Samozrejme okrem jedla a pitia, sa aj súťažilo. Mali ste napríklad možnosť za pomoci QR kódov dať akýsi interaktívny feedback, či sa navzájom pretekať v Partysmasherovi, kto čoho viac vypije  Alebo vyhrať celkom zaujímavé ceny v tombole. A kde že sa The Spot vlastne nachádza ?.

Tento priestor sa nachádza na treťom poschodí obchodného domu Dunaj na Námestí SNP v Bratislave. Treba povedať, že teamu okolo Mateja Ftáčnika a Ivana Debnára sa podarilo vytvoriť perfektný inšpiratívny priestor. Hlavný priestor tvorí openspace kancelária, ale neľakajte sa nenájderte tu žiadne boxy ála americké filmy, ale skutočne otvorený priestor s kopou stolov. Samozrejme k dispozícii je aj niekoľko uzavretých kancelárií či zasadačky, v ktorých môžete s obchodnými partnermi prejednávať vaše záležitosti a rozvíjať svoj biznis.

Idea otvoreného priestoru pre startupy sa mi veľmi páči, pretože sa môžu navzájom od seba učiť a inšpirovať, keďže nie sú pozatváraný v samostatných kanceláriách. A tak môžu vznikať celkom zaujímavé projekty a nápady. Inak priestor The Spot sa mi zapáčil na toľko, že celkom vážne zvažujem, že si tam s času načas prenajmem stôl. Zvlášť, pokiaľ budem mať pred sebou dáku tlačovku, ktorá sa bude konať popoludní alebo večer. Tak sa aj mne osobne takýto cool priestor celkom zíde.  Ešte raz by som chcel teamu ktorý tento perfektný priestor vytvoril pogratulovať, a pevne dúfam, že nájde svojich stálych klientov.

2 názory na “Priestor pre startupy The Spot oficiálne otvorený

  1. Openspace je peklo. A openspace, kde je vlastne viac firiem? Tak to je uplne peklo.

    • Nemyslím si . V prípade startupov čo je trocha špecifická kategória to môže byť len tvorivý prínos. Tu sa nebavíme o nejakom Teleworkingu alebo tech podpore

Nie je možné pridávať komentáre.