Presun Mafstory na Huste.tv bol dobrý ťah

Včera som si neskoro v noci pozrel prvé časti nového pokračovania geniálneho seriálu Mafstory. Nové časti sa  TV JOJ rozhodla vysielať len a len na internete, a to na portáli Huste.TV. Celkom som bol zvedavý, ako pomôže, prípadne poškodí seriálu internetové prostredie. No po prvých troch epizódach musím konšatovať, že umiestnenie seriálu na internet mu iba pomohlo. Totiž je známe, že internetové prostredie znesie toho viac než to televízne, a tak aj výrazové prostriedky v novej Mafstory, môžu byť drsnejšie. Neviem napríklad, či by v TV vôbec prešla epizóda o oneskorenom orgazme, ale obávam sa, že v našej spoločnosti asi ťažko. A tak je internet, aj na takéto uletené epizódy priam ideálne miesto.

V prvých chvíľach mi tam veľmi nesedela nová postava Drobec, ktorý nahradil nikdy nič nehovoriaceho Prca, ktorého zožrala Etela a ešte aj na pohreb mu zabudli všetci ísť, teda okrem tety Márgit. Ale viete čo, po pozretí všetkých troch častí som si aj na postavu Drobca celkom zvykol. Takže ako hodnotím novú Mafstory ?

Myslím že JOJka spravila dobrý ťah, keď tento priam legendárny seriál presunula na internet. Tu sa scenáristi môžu predsa len trocha viac odviazať, a páči sa mi, že dostanú priamy feedback, v podobe komentárov od divákov. Len ma mrzí, že podaktorý tiež diváci sa priamo pod videom radia, ako si video stiahnuť, aby nemuseli zaplatiť tých pár eúr. To sú dve eurá za deň ozaj taká pálka ? A zaplatením predsa nezískate prístup iba k Mafstory, ale k obsahu celého Huste.tv. Ja držím Mafstory na novom pôsobisku palce, nech má aspoň toľko divákov, ako keď bežala v TV.

1 názor na “Presun Mafstory na Huste.tv bol dobrý ťah

  1. 29.09.201211.3. dielOneskorený orgazmus148822.09.201211.2. dielMilanko guvernérom295615.09.201211.1. dielDrobec5060

    a len pre porovnanie , posledny diel predchadzajucej serie …
    27.06.201110.16. dielPôrod159418isto to bol neskutocne dobry tah

Nie je možné pridávať komentáre.