Prenáša sa hranie hier na tablety ?

V poslednom čase na sebe pozorujem jednu vec. A nie je to tým, že som prešiel na produkty Apple a opustil platformu Windows. Jednoducho, posledného pol roka pozorujem, že ma klasické PC hry nudia. Prosto už to nie je to čo to bývalo. Ako keby sa z nich vytratila tá hratelnosť a originalita akú mali voľakedy. V poslednom čase som nadobudol dosť neblahý pocit, že autorom už ide len o to, tvoriť pokračovania pokračovaní , a že okrem super cool grafiky, už nedokážu prísť bohužiaľ s ničím extra prevratným. V poslednom čase s klasických hier už hrávam len jednu jedinú. A to Counter-Strike  Global Offensive.

A tu sa dostávam k tomu, o čom hovorí nadpis. K hraniu na tabletoch. Neviem ako Vám, ale aj mne príde hranie takého Need for Speed zábavnejšie na tablete, ako na klasickom PC kde len pasívne ťukáte do kláves. Tu musíte hýbať celým tabletom, a to je práve na tom to zábavné. Tak isto som si veľmi obľúbil prepracovanie klasickej stolnej hry Ticket to Ride pre iPad. A snažil som sa dojsť na chuť aj  Carcassone. Hranie na iPad mi príde aj trocha spoločenskejšie, keďže posledne spomenuté hry môžete hrať aj s partiou niekde na chate, či pri dobre chladenom pivečku. Prosto, aspoň u mňa čo sa hrania a zábavnosti týka, vyhral tablet nad klasickým PC. A ako ste na tom  Vy ? Dáte ešte nejakú klasickú hru na PC , a keď tak akú ste dali naposledy ? Alebo ste na tom ako ja, a viac vás berie hranie na tablete ?

1 názor na “Prenáša sa hranie hier na tablety ?

  1. Na PC občas zahrám CS 1.6, inak väčšinou hrávam na mobile, nie kvôlo interaktivite (napr. nakláňanie mobilu atď.) ale preto že ho mám takmer vždy pri sebe, aj keď sa nudím

Nie je možné pridávať komentáre.