Preferujete tlačítkový či dotykový mobil ? Má mobil s ohybným displejom budúcnosť ?

Dnes sme s kamošom na chate začali celkom zaujímavú debatu, ktorú by som chcel previesť aj sem do diskusie na blog ak sa podarí. Išlo o našw staré známe mobilné telefóny. Obaja sme značný fanatici do všetkých technologických noviniek a najrôznejších noviniek. Išlo o to či je praktickejší dotykový mobil, alebo mobil s klasickými tlačidlami. Zhodli sme sa v tom, že dotykové mobili sú naša doména, avšak, aj klasické mobily majú svoje plus. Ide o to , že v zime sa s nimi možno lepšie telefonuje ako s dotykovýmí, zvlášť ak ste riadne premrznutý.Avšak zase dotykové mobily majú výhodu, že nemusím tri krát ťuknúť do klávesy aby som napísal jediné písmeno c.

Potom sa naša debata presunula do vízií budúcnosti. Dostali sme sa k ohybným displejom, ktoré sú tak strašne cool a super to vyzerá. Ale kamoš ma upozornil na jednu vec,, nad ktorou som predtým vôbec nepremýšľal. Ako je riešené napájanie mobilu  s ohybným displejom ??? Celkom by ma zaujímalo ako je tu riešená batéria. Je nebodaj aj ona ohybná ? Inak aký mobil preferujete Vy ?  Majú podľa Vás mobily s ohybným displejom budúcnosť alebo ide len o dizajnérsky výstrelok ?

1 názor na “Preferujete tlačítkový či dotykový mobil ? Má mobil s ohybným displejom budúcnosť ?

  1. netusim ci je ohybna, ale pred par dnami som cital, alebo pocul v radiu, ze nejaka kanadska firma vyvinula tkaninu, ktora je zaroven bateriou, pohode ju mozes ohybat, ze ma sluzit k napajaniu diod, alebo podobnych prkotiniek na odevoch, takze, ak maju nieco taketo, tak tipujem, ze do mobilov bude tiez nieco podobne…

Nie je možné pridávať komentáre.