Príde Bratislava o Starý most ?

Veru je to smutné ale je to tak. Najstaršiemu Bratislavskému mostu hrozí, že ho budú musieť rozobrať. Všetkými médiami prebehla v týchto dňoch správa, že most je tak veľmi poškodený, že si ho odborníci netrúfajú otvoriť ani pre chodcov. Ja len dúfam, že k jeho rozobratiu a definitívnemu zbúraniu napokon nedôjde, a bude sa dať používať aspoň pre chodcov. Predsa len to nie je len taký nejaký most, ale je to kus dejín. A ak ma pamäť neklame tak prežil aj oslobodenie Bratislavy, ale pokojne ma opravte ak sa pletiem. Jednoznačne by však v tej Bratislavskej panoráme dosť chýbal. Teda možno nie všetkým ,ale mne určite. Takto by sme od nábrežia Dunaja pri Eurovea videli len most Apollo, a Nový most. A verte či nie, ten Starý most tej panoráme dodáva akúsi zvláštnu ale príjemnú atmosféru. Tak ja len dúfam, že sa nájde dosť prostriedkov, či už technických,alebo finančných, na jeho záchranu a spojazdnenie aspoň pre chodcov, prípadne cyklistov. Veď by ho bola celkom škoda no nie ?

2 názory na “Príde Bratislava o Starý most ?

  1. Brano, to nie je rozoberanie, ale rekonstrukcia. Cely most rozoberu, spevnia pyliere a tym sa zdvihne o 2 metre. To co mozu pouziju, to co nemozu nahradia novym a je to. Este par rokov pockame.

  2. Brano, to nie je rozoberanie, ale rekonstrukcia. Cely most rozoberu, spevnia pyliere a tym sa zdvihne o 2 metre. To co mozu pouziju, to co nemozu nahradia novym a je to. Este par rokov pockame.

Nie je možné pridávať komentáre.